SFD.pl Trening dla zaawansowanych

Dodaj odpowiedź

WIELKI ART O BICEPSACH I NIE TYLKO

Wysłana -
w temacie w ktorym piszesz przeciez masz na to odpowiedz, ktore cwiczenia sa "masowe" bardziej a ktore mniej
Wysłana -
tak, myslę, że jeżeli z uwaga przeczytasz temat, wracając do pierwszej strony; http://www.sfd.pl/WIELKI_ART_O_BICEPSACH,_NIE_TYLKO-t362570.html wiele ci sie rozjaśni.

potem jeżeli beda jkaies wątpiwości to spróbujemy je rozwiać, rozwiązując, czy pomagając juz tylko w tym twoim problemie.
Wysłana -
Tutaj rowniez pozwole sobie odswiezyc :)
Wysłana -
witam! bardzo dobry art. mam pytanie odnosnie zmiany cwiczen. trenuje na silowni juz 5 miesiecy. typowa masa - dieta, regeneracja, motywacja i psychika na odpowiednim poziomie. zwiekszylem obwod w ramieniu o 5,5cm, wiec moze i jest niezle. mam jednak o wiele lepiej rozbudowanego trica. mankamenty w technice cwiczenia bicepsa juz naprawiane:) od poczatku wykonuje takie cwiczenie (liczba serii w tygodniu - 9)
1mikrocykl: uginanie stojac (chwyt na szer. barkow)
2mikrocykl: uginanie stojac (chwyt na szer. barkow), uginanie z supinacja siedzac (lawka ok. 60 stopni)
3mikrocykl: uginanie stojac (chwyt na szer. barkow), modlitewnik (chwyt na szer. barkow), uginanie z supinacja siedzac (lawka ok. 60 stopni).

malysz666 - czy uwazasz, ze to zbyt monotonne dla tego miesnia? czy w trakcie mikrocyklu mozna zmienic calkowicie szerokosc chwytu?
Wysłana -
...to staż masz faktycznie wprost dla zaawansowanych...

trenuj w dalszym ciągu na podstawach;
-uginanie stojąc ze sztangą
-uginania młotkowe/z supinacją/ew. modlitewnik

dobra metode jest także okresowe/cykliczne odwracanie kolejności.

natomiast jesli chodzi o przyrównanie biceps-triceps to ten drugi jest mięsniem zdecydowanie wiekszym więc i zapewne dysproporcji nie ma albo jest niewelka
Wysłana -
pomyliles glowy bicepsa! krotka jest w wew a dluga na zew
Wysłana -
Ktoś 4 lata temu odświeżył, że pomyliłem głowy. Pozwolę sobie więc odswiezyc po kolejnych 4. Zgadza się xD sorry, teraz i tak wszystko bym inaczej napisał
Strona 8 z 8
Dodaj odpowiedź