SFD.pl Trening dla zaawansowanych

Dodaj odpowiedź

WIELKIE BICHO w niedługim czasie-warto

Wysłana -
Trenuje niedługo bo 3 lata ale za to wagę z 63 zwiększyłem do 87kg może sie ktoś śmiać że używałem do tego jakiś środków farmakologicznych ale tak nie jest raczej wstyd przed kolegami że jestem chudy i tak dalej9 zresztą niektórzy sami wiedzą o co chodzi ) powoli twoje ciało staje się dla ciebie obsesją. Od pewnego czasu zrozumiałem że sama piękna klatka nie robi takiego efektu jak wielka łapa- zresztą sami wiecie nikt nie pyta sie was ile macie w klatce tylko ile macie w bichu.Ja mam 41 i założyłem sie z kumplem że będę miał na przyszłe wakacje 45 na sucho.i jeśli ktoś jest zainteresowany jak mam to zamiar zrobić proszę o posty bo 2 lata temu w łapie miałem 31,5 pozdrawiam wszystkich co mają zamiar w sobie coś zmienić

"Życie jest zbyt krótkie żeby być małym"
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
o co chodzi ?

------------------------------
Szukasz taniej odżywki białkowej i nie tylko?'Ovopol'-pytaj o szczególy pod nr.GG 1135964

Zamiast dać mi soga kliknij w pajacyka http://www.pajacyk.pl 
"Moderator w dziale Trening"
Wysłana -
Podchodzisz do treningów jak zwykły smarkacz - to świadomość twojego ciała, możliwości poczynienia zmian powinny cię motywować do treningów a nie jakieś kretyńskie zakłady z kolegami - kulturystyka to nie wyścig, podwórkowa rywalizacja jest żałosna - jeżeli chcesz zrobić wrażenie na kolegach miej dojżalsze podejście do treningów - dobrze że zrozumiałeś iż klatka to nie wszystko, szkoda że nie zaowocowało to podejściem którego załozeniem byłaby harmonijnie rozwinięta sylwetka a nie wielkie bicepsy bo wierz mi że wielkie bicepsy robią wrażenie tylko na tych którzy nie wiedzą na co patrzą - reszta cię wyśmieje gdy okaże się ze reszta odstaje...

Leniwy Kafiozo Kruszek
"When the flood calls, you have no home, you have no walls"
Wysłana -
Kruszek z tego co przeczytałem o Tobie to znasz się na rzeczy i tego nie mogę zaprzeczyć. Ty i Brutus jesteście expertami w dziale i nie będę tu podważał waszych autorytetów. Ale odnośnie tego że ćwiczę bo założyłem się z kolegą czy chcę rywalizować z kolegami to bym się kucił -uważam że każdy sposób do podjęcia ćwiczeń i osiągnięcia jakiś wyników jest dobry a ja wagę swoją podniosłem w 2 lata teraz ją tylko utrzymuje.i wydaje mi sie ze mój sposób jest naprawdę dobry może ty mi napiszesz od jakiej wagi zaczołeś ćwiczyć i do jakiej cię to doprowadziło???

Wysłana -
now iec jesli chcesz utrzymac wage i zdobyc 4centy do wakacji to bez mocnego anaboliku tego poprostu nie osiagniesz spojz logicznie to 4centy po 3 letniej karierze na silowni miesnie juz swoje pamietaja i odpowiednio reagoja
ja tam zaczynalem od 130kg a teraz 100kg te spadki po cyklach

=::!RoOde!::=
-=wypasiony w dziale trening=-
Wysłana -
Teraz niestety jestem po celowym utyciu na wstawkę do wojska i moje otłuszczone ramie wykazuje 48 cm w obwodzie, a zaczynałem od 42 kilka miesięcy temu...to nie jest ważne, ważne jest to w jaki sposób my pomozemy tobie w przerwaniu stagnacji - przede wszystkim będziesz musiał nam opisać twoje ostatnie treningi - czasem mozna się zdziwić jak proste metody mogą przynieść korzyści... niech przykładem będzie ten post, po dostosowaniu się do porad w nim zawartych załapałem 2 cm w obwodzie ramienia

http://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=43126&forum_id=8&Topic_Title=&forum_title=Trening

Oczywiscie to tylko przykład, trzeba edzie jeszcze sensownie dobrać dla ciebie trening oraz dietę...a to wymaga dostarczenia nam wiekszej ilości informacji opisz siebię według tego posta : http://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=47810

Leniwy Kafiozo Kruszek
Wysłana -
Obelix zgadza się 4 cm na tych wakacjach to jest nie wykonalne ale mowa o następnych i mowa tu o praktycznie tylko treningu biceps, triceps i klatka ,plecy nie brałem jeszcze kreatyny czy HMB po tym też jest kop w obwodzie a już nie mówie o odżywkach. Ale nie na tym sie skupiam. Mam kumpla który w łapie ma 52 cm ćwiczy tylko ręce jest dla mnie expertem w tych sprawach( obwód mówi sam za siebie ) klatkę sporadycznie ćwiczy ale 150 pchnie w górę pchnie głównie przez te tricepsy wielkie które ma-tak twierdzi. Faktycznie ręce a nogi to straszna asymetria ale gość u nas budzi respekt. Twierdzi że praca praca i tylko praca daje efekty i ja się z nim zgadzam odkąd zaczołem ćwiczyć tak jak on to ruszyłem ze stagnacji 1,5 cm w miesiąc. Wydaje mi sie ze to dużo. pozdrawiam

Wysłana -
Ale trenowanie wszystkich grup mięśniowych jest silniejszym bodźcem do uwalniania hormonów anabolicznych! Więc pomijanie danej grupy mięśniowej jest wielkim błędem.
Pamiętaj że trening to tylko i wyłącznie bodzieć dla przyrostów - same przyrosty zależą od tego na ile pokryjesz zapotrzebowanie organizmuna markoskładniki odżywcze, budulec i paliwo dla mięśni - czyli musisz mieć też odpowiednią dietę i do tego, jeszcze czas na regenerację która jest podstawą w planach ukierunkowanych na poprawę masy mieśniowej.

Leniwy Kafiozo Kruszek
Wysłana -
kolega chyba takim expertem nie jest jak cwiczy tylko rece to nie jest zbyt madry pomusł bo penie nie zbyt ciekawie to wyglada.....
a gdzie plecy barki, nogi, brzuch....

Pit Bull Gangland
..::: d.j666 :::..
Wysłana -
i jesli te 52 centow jest zbudowane na czysto to LoLasek z niego

=::!RoOde!::=
-=wypasiony w dziale trening=-
Wysłana -
d.j 666 - to czy to ciekawie wygląda to mogę opisać sam jest mniej wiecej dysproporcja bo gość bicepsem z boku zasłania sobie klatkę ale nie jeden na siłce przestawał ćwiczyć jak ściągnął koszulkę. A na pozur tego gość jest tak skromny że nigdy nie chodzi w bezrękawniku dlatego każdego szokuje jak na siłowni go widzą.I to właśnie z nim sie założyłem że 45 będę miał na przyszłe wakacje- on chce udowodnić swoimi poradami i ćwiczeniami na moich gałązkach że to osiągnę.

Strona 1 z 4
Dodaj odpowiedź