SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WIELKIE BICHO w niedługim czasie-warto

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5506

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
macie racje udowadnianie komuś coś na siłe nie ma sensu najmniejszego chciałbym aby osoby początkujące odwiedziły ten post i przekonały sie że nie każdy kozak z wielką klatą i ręką jak drwal zaczynał jak profesjonalista. I dzięki za spostrzeżenie Brutus .

"Życie jest zbyt krótkie żeby być małym"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Matris - błagam, rozpisz nam swój ostatni plan

Leniwy Kafiozo Kruszek
"When the flood calls, you have no home, you have no walls"

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 232 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3203
Kurde mi chodziło o to czy skoro czuję zakwasy w klatce to znaczy , że rośnie . A tu pomieszał się kwas z mlekiem


AJ

AJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Zakwasy to dowód na to ze trening pobudził mięśnie, ale amo rośnięcie bedzie juz uzależnione od odpowiedniej podaży składników odżywczych

Leniwy Kafiozo Kruszek
"When the flood calls, you have no home, you have no walls"

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
heh , to napisałem , to znaczy że jest uszkodzona a czy się odbuduje i nadbuduje to zależy od diety i odpowiedniej regeneracji)



------------------------------
Szukasz taniej odżywki białkowej i nie tylko?'Ovopol'-pytaj o szczególy pod nr.GG 1135964

Zamiast dać mi soga kliknij w pajacyka http://www.pajacyk.pl 
"Moderator w dziale Trening"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 232 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3203
Dzięki Panowie dzięki już wiem wiem wiem wiem wiem wiem wiem wiem . ,,Dostałem to com chciał,, (perfect)

AJ

AJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 236 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3634
Nie jestem pewien ale jak na razie ten post jest dosyc ... hmmm plytki merytorycznie. Na razie dowiedzialem sie ze nie potrzebuje ani diety ani treningu musze miec za to motywacje . Dobra posluchalem rady dzisiaj bardzo mocno sie zmotywowlem ale biceps nie ruszyl z miejsca nawet o milimetr . I doszedlem do wniosku ze musze poczekac na ciag dalszy

A co do mojego nick'a to jest on zaporzyczony od pana nazwiskiem Goscinny (nawiasem mowiac niech mu ziemia lekka bedzie). Byl on pisarzem a ze kolega juz wspomnial ze szkoly nie lubil wiec wnosze z tego ze lektura tez sie do rak nie kleila, wiec wybaczam ze mogles nie skojarzyc .

Czekamy na dalsze odcinki


=========================
To ze nie mam dresu jest powodem wielkiego stresu mojego superego ale tez mojego id.
Pod blokiem moim kazden jeden sie stroi w pieknym stroju wymontowuje radia ...

UWAGA !!! Bo ida jak wiesc niesie mlodziency z paskami na dresie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2
facet Ty masz nasrane troche ja mam 33 w lapie a cwicze 40 kg na modlitewniku i caly czas ide w gore dla mnie lepiej wygladac niepozornie a miec w ****e sily zeby wszysktim oczy wychodzily na silowni ze chudy a tyle bierze wiec sie lepiej zastanow nad tym co robisz

kapinio

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
nasrane to masz ty.

Patrz na daty d****u
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Bez wyzwisk panowie bo będą bany

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

53 SPOSOBY NA POPRAWIENIE SYLWETKI

Następny temat

dobry trening na mase ?

WHEY premium