SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WIELKIE BICHO w niedługim czasie-warto

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5487

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
obelix to nie moja sprawa i nie Twoja jak tego dokonał -Jestem pewine ze byś się ciężko czuł jak byś go zobaczył hehehe

"Życie jest zbyt krótkie żeby być małym"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
nie wiem czy bym sie czul ciezko
pewnie bym zdrowo huczal widzac taka dysproporcje

=::!RoOde!::=
-=wypasiony w dziale trening=-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Nie gadaj nam o takich perełkach osiedlowych tylko rozpisz nam twój ostatni trening!

Leniwy Kafiozo Kruszek
"When the flood calls, you have no home, you have no walls"

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze rad moich udziele jutro co zmieniłem w ćwiczeniach i przedstawię trening, ale jeszcze mowa do obeliksa a po tym co przeczytałem obeliks o twoich wynikach to wydaje mi się że zbyt pochopnie zrobili cię ekspertem działu i nie chciał bym żeby taki leszcz jak ty mnie oceniał.

"Życie jest zbyt krótkie żeby być małym"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Ej! Panowie Nie kłóćmy się - nie tędy droga, pamiętaj Matris że doradzanie nie jest obowiązkiem i urażenie niektórych osób może być przykrą stratą dla ciebie - każda porada jest cenna a boldów pochopnie się tu nie przyznaje.

Opisz nam szczegółowo twój plan - dni, ćwiczenia, serie, powtórzenia i przerwy między nimi.

Leniwy Kafiozo Kruszek
"When the flood calls, you have no home, you have no walls"

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
wybacz ze smiem sie wtracac to sie wiecej nie powtorzy


=::!RoOde!::=
-=wypasiony w dziale trening=-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok Kruszek i pozdrawiam a Obeliks niech się nie obraża jeżeli ma mi cos dobrego do przekazania to zapraszam na post .

"Życie jest zbyt krótkie żeby być małym"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 232 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3203
Według mnie kulturystyka do dążenie przede wszystkim do idelnych proporcji całego ciała a nie piecowych rozmiarów . Owszem są bardzo ważne ale proporcje przede wszystkim . Niejednokrotnie lepsze oceny zdobywają chłopaki o mniejszych rozmiarach , ale prezentujący lepszą symetrię i rzeźbę . I chyba dlatego lepiej oceniamy (jest tu taki post) Schwarzeneggera niż Colemana . Ponadto kulturystyka to styl życia , czyli więcej niż miotanie gryfem po siłowni . Jeżeli ktoś trenuje ramiona to jest to trening ramion , a nie kulturystyka . Mówiłem tylko za siebie .

AJ

AJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 236 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3634
Wiesz co wpadasz tutaj wrzucasz jakies smieszne teksty, obrazasz OBELX, nic od siebie nie wnosisz. Stary jak dla mnie to ty mozesz miec nawet 80 cm w lapie przy 90 w klatce.

A co do tego ze OBELX jest ekspertem to tobie nic do tego, naprawde musial sie napracowac zeby nim zostac i komus takiemu jak Ty nic do tego. Krytykowac jest latwiej niz cos stworzyc



=========================
To ze nie mam dresu jest powodem wielkiego stresu mojego superego ale tez mojego id.
Pod blokiem moim kazden jeden sie stroi w pieknym stroju wymontowuje radia ...

UWAGA !!! Bo ida jak wiesc niesie mlodziency z paskami na dresie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4899
tak czy inaczej .. ja osobiście jestem ciekawy ... tego "cud" treningu Matrisa na tak olbrzymie łapska ... jesli mozesz odpowiedz co to za trening .. w innym przypadku ... wiesz... !!! Pozdrawiam, Meth.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

53 SPOSOBY NA POPRAWIENIE SYLWETKI

Następny temat

dobry trening na mase ?

Wiecej