SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WIELKA PROŚBA O POMOC !

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2362

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Fighter z działu Szatnia.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 21 lat i interesuje mnie wyłącznie zrzucenie około 10 kilogramów jeżeli jest to możliwe (mam 187 cm. wzrostu i waze 90 kg.)
Obecnie mój trening wygląda następująco: codziennie wieczorem biegam dystans ok. 2 km, 3 razy w tygodniu ćwiczę mięśnie:
około
60 pompek
60 brzuszków
70 przysiadów
200 ćwiczenia na uda i pośladki (nie wiem jak je nazwać - podnoszenie nogi bokiem?)
Czego mi brakuje w tym treningu, bardzo interesuje mnie rzezba klatki piersiowej, czy ktos mógłby mi pomóc ?


Andrzej Oponowicz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 195 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2457
chcesz tylko schudnac? czy zrzucic tłuszczyk i nabrac rzeżby? bo jak tylko schudnac to silownia nie jest ci potrzebna, aeroby(bieganie, rower, steper)-+ dieta , duzo wody waga napewno spadnie.Pozdrawiam.

Marieta
Gadu-Gadu 1284

Marieta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siłowni nic nie zastąpi.Brakuje różnego rodzaju wyciskań.Zapisz się najlepiej na siłownie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siłownia nie wchodzi w grę, czy nie da sie schudnąć w warunkach domowych ?

Andrzej Oponowicz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5479
Aeroby.

Sloniu

Największe dobro nosi pierwiastki zła i największe zło nosi zarodki dobra.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1082 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28663
Co do zrzucenia zbednych kilogramow to proponuje :
- bieganie,
- brzuszki,
- jazda na rowerze.

A co do rzezby klatki piersiowej:
- najlepiej wyciskania sztangi/sztangielek + rozpietki ( o ile posiadasz oczywiscie sztange lub hantle,
- jezeli nie posiadasz sztangi lub sztangielek pozostaje robienie pompek.

Mariux

Mariux

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
posiadam dwie hantle i drążek. Jakie ćwiczenia (prosze o opis) można wykonać przy pomocy tych przyrządów aby wyrzeźbić klatke.

Andrzej Oponowicz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 241 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3405
Aeroby i oczywiście dieta.

kulmar

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy znacie może adres jakiejs strony internetowej na której znalazlbym zdjecia czy rysunki danych cwiczen?

Andrzej Oponowicz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1078 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5820
Anrzej,zrozum że bez siłowni mało osiągniesz..możesz tam sobie popykać w domu...schudniesz napewno,ale o tym żeby być "większy",czy się wyrzeżbić,tak właściwie zapomnij.

Pozdro)))

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1082 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28663
Andrzej - jesli posiadasz 2 hantelki to mozesz wykonywac cwiczenia nie tylko na miesnie klatki piersiowej, ale na wszystkie partie miesniowe ( nawet na nogi ). Ale skoro tak sie uparles na klatke to polecam:
- wyciskanie hantli na laweczce plaskiej,
- wyciskanie hantli na laweczce ukosnej ( o ile dysponujesz ),
- rozpietki,
- przenoszenie sztangielki za glowe.


Mariux

Mariux

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pięknie to brzmi, ale nie mam pojęcia co te wszystkie nazwy znaczą, jestem kompletnym laikiem w tych sprawach, takze jezelli ktos moze mi wytlumaczyc co oznaczaje te terminy bylbym wdzieczny. Nie uparlem sie tylko na klate, takze jak znasz jeszcze jakies cwiczenia np. na nogi to czekam.

Andrzej Oponowicz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

małe pytanie o naturalnego teścia???

Następny temat

Bilegi , a kolano .

WHEY premium