SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WIELKA MASA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2872

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc wszystkim. Uprawiam amatorsko kulturystyke ponad 2 lata. Jestem typowym ektomorfikiem. Wyniki mam marne "jak dla mnie" mialem 4 cykle dwa 100 mety-rus. i 10 tescia-pol. i dwa 150 meta-rus. i 10 oma-pol. Ludzie pomuszcie mi złapac mase. Podajcie mi jakis cykl sterydoy moze kinkonga z oma i meta. Teraz bende prubowal treningu waidera na super siłe i mase. PROSZE O POMOC
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem czy będę Ci w stanie pomóc. Ale to nie jest chyba problem związany ze SAA. Ćwiczysz od 2 lat i już jesteś po 4 cyklach. Chyba przymknąłeś sobie furtkę do dobrych wyników, ale to na marginesie. Jeśli po 4 cyklach nie jesteś w stanie zrobić i utrzymać masy to problem w diecie, odrzywianiu, regeneracji lub treningu. Najpierw zrewiduj te 4 elementy. Jeśli tu jest problem to rzaden cykl nie będzie panaceum. Nie podziała jakbyś chciał, tylko się sfrustrujesz lub złapiesz doła przy schodzeniu. Nie wiem jak Ty, ale ja gdzieś dopiero po 18m-cach nauczyłem się na prawdę technicznie i efektywnie wykonywać ćwiczenia, słuchać organizmu i reguloać dietę po 3,5-4 latach, a dopiero od niedawna rozumieć strategię układania mielomiesięcznych cykli treningowych. A co dopiero mówić o dopingu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeden lekarz mi powiedział że podczas brania saa nie można się stresować bo to powoduje że część hormonów zostaje zużyta na zrównoważenie nastrju
ale i tak trening+dieta+odpoczynek+dopalacz=sukces
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4741
Moja odpowiedź na pewno ciebie nie zadowoli, jednak jeżeli zależy ci na zdrowiu i dalszym uprawianiu kulturystyki przemyśl ją. Po pierwsze na pewno za szybko zacząłeś brać koks. Miałeś słabe podstawy dlatego aby uzyskać widoczne efekty potrzebowałeś duzych ilosci koksu. Niestety pojawiły sie też duże spadki wiec znowu sięgnąłeś po koks. I tak mógłbyś postepować bez końca całkowicie rujnując sobie zdrowie. Jednak nie o to przecież chodzi. Odłóż wszelkie medykamenty. Trenuj na sucho. Na początku będzie ciężko. Jednak jak jesteś wytrwały to sobie poradzisz. Myślę że po około 1,5 roku takiego treningu, informacjach zaczerpniętych z forum o sterydach ułożysz sobie odpowiedni cykl,. który da ci zadawalajace efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
koledzy ci dobrze radza,na twoim miejscum upewnil bym sie czy srodki ktore wymieniles nie sa falszyfkami omke i tescia tez podrabiaja,jesli mozesz zalatwiaj sobie srodki z apteki. RADEK jak czesto odwiedzasz lekarza i jakiego endokrynologa czy sportowego?

matka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za wszystko. Pierwszy raz wziełem po 6-m. teraz wiem ze to zaszybko. Koks byl dobry. Trenuje na własnych doswiadczeniach, i probuje sluchac swojego organizmu. Jak ktos moze niech mi poda jakies zasady treningu na mase + jakies swoje wskazowki i uwagi. DZIEKI
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie do KingKonga jako speca..

Następny temat

OMA+TESC

WHEY premium