SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

WHEY protein - redukcja

Wysłana -
Witam, kupiłam WHEY protein firmy allnutrition i chciałabym się dowiedzieć czy ono nadaję się także na redukcję czy tylko na mase ?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Witaj,
a jakie są różnice pomiędzy białkami 'na redukcję', a białkami 'na masę' skoro uważasz, że takie różnice występują?
Wysłana -
Odżywka białkowa jest polecana przy budowaniu masy mięśniowej, gdy występuje niedobór białka z naturalnych produktów takich ajk mięso ryby czy jaja. Koleżanka nigdzie nie wspomniała, że uważa iż takie różnice występują o czym świadczą te słowa: także na redukcję czy tylko na mase ?

W każdym bądź razie na redukcji też potrzebujesz odpowiednią ilość białka, a ucinasz kcal po prostu z węgli bądź tłuszczy. Jeśli masz mało białka to odżywka nie spowoduje, że zwiększy Ci się masa, a po prostu uzupełni białko w diecie.

Zmieniony przez - GoXhaEzl w dniu 2018-05-16 21:17:54
Wysłana -
Więc odżywka białkowa ma zastosowanie gdy są braki białka w diecie. Cel treningowy nie ma tutaj znaczenia.
Wysłana -
Dziękuję za odpowiedź :) , a co jest lepsze izolat czy koncentrat ?
( Dopiero zaczynam moją przygodę z białkiem dlatego wolę zapytać kogoś kto się na tym zna)
Wysłana -
Na poziomie treningu dla siebie bez znaczenia Także można brać tańsze WPC by oszczędzać budżet
Wysłana -
Dla Ciebie zwykle wpc będzie wystarczające .
Pamiętaj ze to nie jest zastępstwo posiłku a tylko uzupełnienie diety
Wysłana -
Na redukcji to nawet i gainera można stosować jak wpisuje się w bilans, masujesz redukujesz czy co tam innego robisz, jeśli sa jakieś niedobory białka to je uzupełniasz.
Wysłana -
Polecam zaznajomić się z artykułem: https://potreningu.pl/articles/4848/odzywka-bialkowa--instrukcja-obslugi 
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź