SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WHEY PROTEIN 80 plus!!!!!!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13234

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
siema

dzis na etykiecie mamy:






białko bardzo dobre cenowo


SMAK: jogurtowo-wiśniowy

Wygląd prochu...






30g+150ml wody+100ml mleka





i z loto ptaka






SMAK, zajeeeebisty w oko! naprawde pycha 11/10!
ROZPUSZCZALNOSC bardzo dobra, piana nawet nie na poł palca, jedynie mleko sie spieniło imo 10/10

kiedys jadlem jeszcze o smaku TRUSKAWKOWYM,

poczatkowo troche mi sie odbijał, ale na dluszą mete dawał rade

Truskawka

Smak 8/10
Rozpuszczalnosc 9/10


pozdrawiam i zapraszam do umieszczania wlasnych opinii i w/w produkcie

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
dokladnie smak smak i jeszcze raz smak
jest poprostu boskie , i w zasadzie kazdemu smakuje , musi cos w tym byc

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
wpadla mi w lapska paczuszka 750g o smaku jogurt-wisnia

chyba zjem w tydzien bo jak na razie lece grubeee 2 porcje dziennie, nie idzie sie zapchac tym smakiem

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1870
lepiej napiszcie jakie efekty w zrosnie masy miesniowej??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
Seimon a jakie mają być?

Białko to część składowa diety. Nie zrobi z Ciebie pakera jeśli nie będziesz trzymał michy, trenował i dbał o regenerację. Jak masz braki to je uzupełniasz białeczkiem i na pewno, jeśli wszystko inne jest zgrane- będziesz rósł:)

smak jogurt - wiśnia zdecydowanie wymiata:)

Jak będę zapasy robić, to kupię :)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3923
Seimon zapamietaj te trzy złote zasady >>> Dieta / Trening / Regeneracja = dobra masa ;D

A co do białeczka przydalo by sie ;D tylko jak piszecie ze takie smaczne to za dlugo raczej by nie postalo xD

Zmieniony przez - Mattstyle w dniu 2010-03-21 15:11:16

Wszyscy dążymy do tego co zakazane..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1870
zależy mi na zwiększeniu masy mięsniowej: )
dlatego pytam: 0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
https://www.sfd.pl/Musli_Gainbody-t580813-s2.html#post5

tutaj Ci juz wszystko napisalem , jak zwiekszyc mase meisniowa :)

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 905 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9391




Mam to cudo. Stwierdzam że to białko jest bardzo dobre z tym że ja akurat wlewam więcej mleka niż sugeruje producent. Pachnie bardzo przyjemnie, jest dość gęstawe jak kaszki nestle, rozpuszcza się dobrze - nie ma problemów z pianą, smak naprawdę dobry bananowy zero chemii, nie zalega na żołądku. Bardzo przypadło mi do gustu. (Piłem tylko z mlekiem z wodą nie próbowałem)

Warto poeksperymentować z ilością dodawanego mleka/wody aby uzyskać optymalny dla siebie smak i gęstość, mi pierwsza porcja wyszła nie za ciekawa ale mam już swoją recepturę i pije to białeczko ze smakiem.

smak bananowy:
rozpuszczalność: 9/10
smak: 9/10
zapach: 10/10

polecam wszystkim.


Zmieniony przez - zielony90 w dniu 2010-12-30 18:02:26

wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, ważna jest dawka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2066
a co do diety to pewnie niewielu z was wie ze Pudzianowski nigdy nie stosował żadnej diety (procz redukcyjnej do mma) co wielokrotnie podkresla w wywiadach. Jak ktoś chce moge podać link do przykładu.
Ja tez niedawno nie skupiałem sie tak na diecie tylko bardziej intuicyjnie, teraz ją trzymam i nie widze jakichs wielkich róznic.
wiec ja bym tak nie stawiał diety ponad wszystko, najwazniejszy jest trening a diete zawsze mozna dopchać wałaśnie tego typu odżywkami. Bo chyba po to one są no nie? ;)
Oczywiście logiczne ze podstawy w żywieniu muszą byc stosowane,tego nie ma co kwestionowac.
Pozdro

Zmieniony przez - MajsterPro w dniu 2010-12-30 18:31:24

1.Masa 2.Siła 3.Szybkość 4.Rzeźba 5.Wytrzymałość 6.Brak kontuzji 7.Kondycja psychiczna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660


Musisz jeszcze sporo zarostu w życiu zgolić by sobie uświadomić o co biega w tym sporcie

Wtedy przestaniesz wypisywać głupoty.

To białko jest z kawałkami owoców czy bez?

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Degustacja produktów Activlab w VITALAND!

WHEY premium