SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WEGLOWODANY-JAK TO Z NIMI JEST

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 958

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 75 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 726
WEGLOWODANY JAK Z NIMI JEST??

Przeczytalem ostatnio ciekawy artykul o weglowodanach i diecie paleo. W artykule tym weglowodany a juz w szczegolnosci cukry sa mocno negowane i krytykowane. Ale w kulturystyce weglowodany sa potrzebne i diety rotacyjne bardzo popularne. Jakie jest wasze zdanie odnosnie weglowodanow ktore ponoc sa glowna przyczyna chorob cywilizacyjnych. I czy ktos byl na diecie paleo i jakie mial odczucia.
Ponozej link do artykulu
https://paleosmak.pl/weglowodany 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
Węglowodany tak jak inne makroskładniki są nam potrzebne i trzeba je odpowiednio dawkować . Proporcje są bardzo ważne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Wystarczy troche poszperac na forum. Ostatnio byl konkurs 30 dni paleo.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 75 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 726
To rzeczywiscie wniesione do dyskusji -.-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
W dziennikach konkursowych uczestnicy byli na diecie paleo i pisali o swoich odczuciach, a o to pytałes.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
apropos tego co napisales, nie wiem gdzie to znalezc,ale na jednym ze szkolen na temat dietetyki widzialem wlasnie postawioną teze CZY TO WEGLOWODANY SĄ ODPOWIEDZIALNE ZA CHOROBY CYWILIZACYJNE W SPOLECZENSTWIE USA? Pokazano wykresy na którym, co dekade przybywało w jadłospisie kalorii. Głownie z tłuszczów.Z węglowodanow sladowe ilosci. To nie węglowodany sa winne wszystkiemu złu,tylko nadwyzka kaloryczna oraz problemy metaboliczne spowodowane nadwyżka i nieprawidlowym rozkladem makro, uzywaniem zywnosci niskiej jaosci itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Ale tam nie napisane jest że węglowadany są przyczyną, tylko ich nadmierna konsumpcja. Poza tym w artykule nie jest nic napisane o rodzajach węglowodanów czy to chodzi o proste czy o złożone itp

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena masy- czy ide w dobrym kierunku ?

Wiecej