SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Włosy na rękach

Wysłana -
Witam.
Mam nietypowe pytanie, otóż mam bardzo rzadkie włosy na rękach, występują tylko na przedramieniu i lekko wychodzą za nadgarstek. Na nogach mam bardzo gęste włosy, tak samo jak na klatce i brzuchu, zarostu też mi nie brakuje. Czy jest jakiś sposób by zwiększyć ich ilość? Mam 18 lat, 183cm, 88kg, ćwiczę 4 razy w tygodniu, przestrzegam dietę, nie piję alkoholu ani nie spożywam cukru. Robię wszystko by podnieść naturalnie testosteron, ale i tak włosy są dość rzadkie i mało widoczne, rozumiem, gdy będę miał 25 lat to testosteron skoczy mi do takiego poziomu, że pewnie włosy staną się gęstsze, ale ja chciałbym już zwiększyć ich ilość. Czy jest jakiś sposób?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
A ja myslalam, ze teraz ludzie raczej chca sie pozbywac owłosienia, które im z ewolucyjnego punktu widzenia jest zbędne. A na powaznie - nic nie zrobisz, nie slyszalam o przeszczepach włosów na rękach. Osiągnięcie 25 r. ż. nic tu nie zmieni, nie spowoduje skoku testosteronu. Włosy na rękach raczej nie są wyznacznikiem męskości. (Chyba dałam się podpuścic trollowi )
Wysłana -
Testosteron nie ma nic wspólnego z owłosień, nie zawsze ten co ma wysoki poziom to od razu będzie cały zarośnięty włosami
Wysłana -
Minoxidil na ręce pewnie dałby efekt.
Nie rozumiem jednak, po co ktoś chciałby zwiększać sobie owłosienie na łapach.
Jeszcze zarost można zrozumieć, bo postarza.
Wysłana -
Też nie rozumiem , nic w tym szczególnego. O ile zarost na twarzy jest dość zrozumiały (bardziej męsko, na starszego itp.) ale na przedramionach ?
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź