SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Włosy - i ich stopniowy brak.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10081

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 454 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3468
Witam

Mam ogromny problem. Chodzi o wypadanie włosów, i to nie tylko na głowie, ale wszędzie, na całym ciele(brwi, rzęsy, nawet owłosienie na rękach). Zawsze miałem gęste włosy, teraz powoli zaczynam łysieć Biore skrzyp, w maxymalnej dawce, głowe myje szamponem wzmacniającym. O co chodzi? Co się dzieje, co to może być?

Pozdrawiam

"w życiu piękne są tylko chwile"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Ludzie, wy się ogarnijcie i idźcie do dermatologa, a nie łykajcie jakieś badziewne skrzypovity, w których 1.zawartość witamin jest śladowa 2. te witaminy i tak są syntetyczne=do bani. Nie ma możliwości, żeby to kogoś wyleczyło, chyba ze przez autosugestię albo samo przeszło. Dobre integratory dietetyczne są oparte na chelatonach i kosztują ciężką kasę (od ok 100 zł), to tak na marginesie. Witaminy najlepiej uzupelniac naturalnie, a jeśli wypadanie włosów ma podłoże hormonalne / autoimmunologiczne (łysienie plackowate) to i witaminy niewiele dadzą.

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
To wygląda jak łysienie plackowate tylko ze ono wystepuje mniej wiecej w 30-40 roku zycia a ty o polowe mlodszy jestes. Jesli to by było to no to ci nie zazdroszcze i prawdopodobnie stracisz wszystkie włosy na ciele(wszedzie). Na twoim miejscu smigał bym do lekarza bo jak mowisz ze wszystkie ci naprawde wypadają to wedlug mnie nic dobrego z tego nie bedzie.

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2006-08-12 10:31:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 454 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3468
Lekarz? Rodzinny czy dermatolog? Wszędzie? Ale to jest wyleczalne? Kurde no. Moge jakoś przeciwdziałać?

"w życiu piękne są tylko chwile"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
http://zbysw.w.interia.pl/Web_4/konwencjonalne.htm 

Pamiętaj ze ja tylko przypuszczam ze to jest to, bo tak to wygląda jak opisujesz. Ale musisz isc do lekarza zeby on stwierdził dokladniej. Tak do dermatologa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
kup sobie piloxidil już dziś
ewentualnie idź do dermatologa

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 454 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3468
Hm, najgorsze że mam długie włosy, i cięszko zobaczyć jakieś placki. Narazie ich nie widze. A ten piloxidil ile kosztuje i czy jest skuteczny? A na dermatologa u mnie będę musiał czekać kilka tygodni żeby się dostać.

"w życiu piękne są tylko chwile"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Idz do prywatnego . Zdrowie to priorytet (przyszykuj minimum 50zł i szykuj sie na texty w stylu ale prosze jeszcze przyjsc pare razy na kontrole )

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2006-08-13 22:05:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
najpierw idź do normalnego i spróbuj się gdzies zapisać
ja ostatnio musiałem iść do laryngologa i bez kolejki tego samego dnia (bo na uboczu i nowy gabinet i NFZ płaci jednak i tak dokończyłem na AM poznań po znajomości

placki to bedziesz miał w łysieniu plackowatym ! stres (np u dzieci z problemami w rodzinie) choroby
piloxidil - ok 20zł , w podwieszonych postach jest link do cenników chyba odpowiednik jego to loxon i najdroższe regaine
mozesz tez wcinać skrzypy i inne witaminy badziewia

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
To wygląda jak jakaś cholerna alopecia universalis, ale leć jak najszybciej do dermatologa po diagonozę. Najważniejsze jest ustalenie przyczyny.

Z metod "naturalnych": Zacznij brać biostyminę, najlepiej 3 serie po 10 dni z tygodniowymi przerwami.Na pewno nie zaszkodzi, a może pomóc. Poza tym włosy bardzo wzmacnia MSM, dobry jest też olej lniany, najlepiej nieoczyszczony, bo w tej postaci ma najwięcej omega3.

Co do preparatów witaminowych to sobie odpuść te, które są dostepne w Polsce to praktycznie same syntetyki, zero przyswajalności. Jak komuś pomogło to chyba przez autosugestię Witaminy/minerały powinny mieć postać chelatonową, np w Niemczech czy WB są głównie takie suplementy, jak masz możliwośc, to sobie sprowadź.

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 454 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3468
Hmm.. dziwna sytuacja, bo biostymine właśnie skończyłem brać. A biore obecnie tylko skrzyp, no i używam szamponu wzmacniającego. A włosy dalej swoję, zbieram je garściami. Jak tak dalej pójdzie to się ogole na zero i po problemie. Dermatolog u mnie jest beznajdziejny, na trądzik nic nie pomógł. Poczekam na rozwój sytuacji..

"w życiu piękne są tylko chwile"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 80 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 260
MOzliwe ze masz brak odpowiednich witamin muszisz brac cynk to on on jest odpowiedzialny za wypadanie wlosow z pewnoscia masz jego niedobor ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przeskakująca rzepka

Następny temat

Stawy, sciegna, kontuzje - nasza wina...?

WHEY premium