SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Włączamy Przedni Napęd wg. drazekm

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16122

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Witam no to znów jako pierwszy,przynajmniej będziecie mieli możliwość zobaczyć jak to zrobiłem i wziąć przykład,albo i nie jeżeli Masti stwierdzi że źle

I tak waga 64,4 kg





pomiary wagi w pozycji pompki
w podporze na wyprostowanych rękach 43 kg,na ugiętych 47 kg średnia 45 kg już nawet nie muszę zaokrąglać do 5 czyli 45 kg będzie moim ciężarem do WW w 200 sekund

Dzisiaj sprawdziłem konkursowe boje z dwóch powodów pierwszy aby sprawdzić stan wyjściowy,drugi aby mieć w razie czego już coś zaliczone

wyliczenia Wilksa stąd http://www.if.pw.edu.pl/~elvis/przepisy/wilkskalk.html

No to wrzucam wyciskanie wąsko 85 kg Wilks 68.119





Wyciskanie z przytrzymaniem 90 kg Wilks 72.126





wyciskanie wielokrotne w 200 sekund wynik 60x niestety zabrakło już sił aby wykorzystać cały czas :)





Po dzisiejszym treningu i próbach zmiana decyzji trenuję po staremu a ewentualną poprawę wyników pozostawiam sobie na koniec miesiąca,dlaczego ?,powód prosty po tym wąskim coś mi wlazło w prawy łokieć.


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2017-12-04 17:35:33
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Nie sugerowalem sie niczyim wykonaniem po prostu robiac probe bylem przekonany ze bedzie dobrze a jednak nagranie ujawnilo co innego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Musiałby się Wycwiel wypowiedzieć ale na moje zbyt mocny akcent na gorze tz. Nie błąd ale czy trochę za dużo sił takie coś nie będzie kosztować. Generalnie szlaki przetarte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Szczypior.trenuje
Musiałby się Wycwiel wypowiedzieć ale na moje zbyt mocny akcent na gorze tz. Nie błąd ale czy trochę za dużo sił takie coś nie będzie kosztować. Generalnie szlaki przetarte

Tzn, za długo w górnej pozycji czy za proste ręce ?
edit. jeszcze jedno tym ww byłem taki zmęczony że zapomniałem nakręcić cyferki wagi z krążków ale na wcześniejszych widać że te zielone mają po 10 kg


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2017-12-04 17:55:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
fajnie że wrzuciłeś już filmy to jest jakiś punkt odniesienia,
akcenty faktycznie mocne, czyli długie przytrzymanie na wyproście (oczywiście mówię o pierwszych repsach )
jak sobie liczyłem ile możesz zrobić w tym konkursie to w wilksach plus minus się zgadza, ale w ww sporo przestrzeliłem jednak

Szczypior - zwiększam Twoje szanse na zwycięstwo o ile to nie podpucha taka

to takie moje spekulacje, nie gniewajcie się




Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2017-12-04 18:04:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
kabo9
fajnie że wrzuciłeś już filmy to jest jakiś punkt odniesienia,
akcenty faktycznie mocne, czyli długie przytrzymanie na wyproście (oczywiście mówię o pierwszych repsach )
jak sobie liczyłem ile możesz zrobić w tym konkursie to w wilksach plus minus się zgadza, ale w ww sporo przestrzeliłem jednak

Szczypior - zwiększam Twoje szanse na zwycięstwo o ile to nie podpucha taka

to takie moje spekulacje, nie gniewajcie się

Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2017-12-04 18:04:37


WW robiłem na koniec ale tak naprawdę nie wiem czy na początku weszło by więcej,co do ilości to na tyle liczyłem bo już kiedyś robiłem z tym ciężarem trochę mniej 53 ale trudniejszą wersję bo jeszcze z przytrzymaniem na dole.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Kabo, podpucha i drazekm są tak nierozerwalnie ze sobą związani jak cukier i słodycz.
Prorokowanie wyników na tym etapie to nieporozumienie
2

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
_Szajba_
Kabo, podpucha i drazekm są tak nierozerwalnie ze sobą związani jak cukier i słodycz.
Prorokowanie wyników na tym etapie to nieporozumienie

kiedyś przez długi czas spekulacja to było moje drugie ja, także wiem jakie to ryzyko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Policzyłem to na spokojnie Kabo i wychodzi mi,że nie mam szans podchodząc rekreacyjnie do tematu a na poważne trening pod te boje na nawet na same sprawdziany nie ma czasu. Jednak mój główny cel to powrót do startów w TS. Pewnie założę temat i będę obserwował co się dzieje. Zobaczę co zrobi Wycwiel ale podejrzewam ,że na luzie wciśnie 130-140kg i tutaj ok 100 powt.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Szczypior.trenuje
Policzyłem to na spokojnie Kabo i wychodzi mi,że nie mam szans podchodząc rekreacyjnie do tematu a na poważne trening pod te boje na nawet na same sprawdziany nie ma czasu.

Dlatego bede trenowal jak dotychczas,bo kontynuujac te proby na kolejnych treningach skutecznie bym sie wyeliminowal w ogole z trenowania.


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2017-12-04 19:07:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
Ładne wykonanie i ładne wyniki - wykonanie mam na myśli WW każdy ruch łatwy do sędziowania ( wyrażne zakończenie ruchu) każdy do zaliczenia na zawodach WW a wynik też porządny każdy kto weżmie udział będzie mógł się przekonać .Wyniki na max. dla mnie też super nie wiem czy takie bym sam zaliczył .Próbowałem to w wąskim chwycie bo tego się najbardziej obawiałem i za nic nie mogę dotknąć gryfem do klatki nie wspomnę o bólu nadgarstków.Zaczynam podejrzewać że skoro mastiego wszystko boli to chce to innym też zafundować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Wszyscy ktorzy wystartuja napewno przy waskim poczuja lokcie lub/i nadgarstki oby nic powazniejdzego sie nie stalo tym co startuja w zawodach doradzam duza ostroznosc.


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2017-12-04 21:08:17
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Z redukcji na masę 36 lat

Następny temat

Włączamy Przedni Napęd wg. Jezoo

WHEY premium