SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Włączamy Przedni Napęd wg. MvF16

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3177

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13272
Dzisiaj pierwsze próby poszły proszę o ocenę czy jest prawidłowo technicznie czy muszę coś poprawić? Czy dobrze z tym ważeniem zrobiłem?


Waga stojąc: 82,2kg
Waga w podporze na prostych: 53,5kg
Waga w podporze na ugiętych: 62kg
(53,5 + 62) 115,5/2=57,75 w przybliżeniu 60kg

Filmiki ważenie:









Wyciskanie wąskie:





Wyciskanie z zatrzymaniem:










Możecie mi pomóc jak obliczyć tego wilksa rozumiem że są jakieś współczynniki z tabeli wagowej?! i które ćwiczenie nim liczymy czy każde??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marku na wąsko wystarczy jedno powtórzenie. Co do Wilksa to ja też się nie znam ale Masti pewnie jutro opisze co i jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13272
Zgadza się Jezoo to były próby w takim wąskim nie wyciskałem nigdy na maksa także spokojnie póki co testowałem ale z zatrzymaniem 110 już ciężkie było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Li.m do tabeli Wilksa jest w moim pierwszym konkursowym poscie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Duża różnica w tym podporze na prostych i na ugiętych ramionach.

Siła jest-wąskie poszło leciutko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13272
A czy technicznie jest dobrze czy prawidlowo wg regulaminu? Nie wiem czemu taka roznicz na wadze ale chyba dobrze wszystko zrobilem jak trzeba, i wynik wilksa liczymy z jakiegos konretnego cwiczenia jednego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Wynik Wilksa liczymy z kalkulatora

http://www.if.pw.edu.pl/~elvis/przepisy/wilkskalk.html

Korzystamu przy wyciskaniu w wąskim i przy wyciskania z 3 sekundową pauzą.
Przy wielokrotnym nie korzystamy,bo nie ma to zbytnio sensu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130961
MvF16
A czy technicznie jest dobrze czy prawidlowo wg regulaminu? Nie wiem czemu taka roznicz na wadze ale chyba dobrze wszystko zrobilem jak trzeba, i wynik wilksa liczymy z jakiegos konretnego cwiczenia jednego?
Normalnie aż się ręce składają do oklasków
Wszystko wg regulaminu: są wagi, widać pięknie wyciągnięte ciało w podporze no i przytrzymania na klatce pełne 3 sekundy a przy 110kg to nawet trochę dłużej. Sędzia pomocniczy zaświecił zieloną lampkę .
Teraz będziemy oczekiwać większych ciężarów .
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13272
to fajnie to już wiem że robię dobrze, oj tu już dużo większych ciężarów nie będzie może ze 115 pójdzie zobaczymy, czas jest do końca grudnia tak??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Gdzie Twoje kolejne próby zwłaszcza wielokrotne ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13272
Raz robilem i wiecej nie robie tego ;) ok 60 razy wycisnalem bodjaze wrzuce filmik do weryfikacji i oceny bedzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Włączamy Przedni Napęd wg. Szczypior.trenuje

Następny temat

Włączamy Przedni Napęd wg. LiptonS

WHEY premium