SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Włączamy Przedni Napęd wg. LiptonS

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7810

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 819 Napisanych postów 4534 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262186
Witam wszystkich, mam nadzieję, że podołam zadaniom na grudzień.

Obecnie posiadam tylko materiały wideo z ważenia, z prób wyciskania wrzucę w sobotę.













Waga ciała: 95 kg
Waga w podporze 61,4 kg
Waga w opadzie 68,9 kg
61,4 + 68,9 = 130,3
130,3 : 2 = 65,15 kg czyli 65 kg ?


Zmieniony przez - LiptonS w dniu 2017-12-08 01:13:49
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 819 Napisanych postów 4534 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262186
drazekm
Gonisz Szczypiora,zdazysz Go dogonic ?


A ktoś go przegonił ? Jutro Sylwester, trzeba się napić.


Zmieniony przez - LiptonS w dniu 2017-12-30 22:30:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
A już się chciałem pytać ,czy wystartujesz :)

Waga policzona dobrze-teraz tylko wyciskać przez 200 sekund :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Lipton jaki masz rekord w wyciskaniu ? 65 kg to już trochę jest ,wiem co mówię bo też mam ciężka do wyciskania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130873
LiptonS
Witam wszystkich, mam nadzieję, że podołam zadaniom na grudzień.

Obecnie posiadam tylko materiały wideo z ważenia, z prób wyciskania wrzucę w sobotę.













Waga ciała: 95 kg
Waga w podporze 61,4 kg
Waga w opadzie 68,9 kg
61,4 + 68,9 = 130,3
130,3 : 2 = 65,15 kg czyli 65 kg ?
Brawo! Udowodniłeś, że da się pokazać wszystkie ważenia na wadze łazienkowej . Piękna waga całkowita! Wagi w podporze wskazują na mocny dół! Ciekaw jest jak to wyjdzie u mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
ojan

Brawo! Udowodniłeś, że da się pokazać wszystkie ważenia na wadze łazienkowej . Piękna waga całkowita! Wagi w podporze wskazują na mocny dół! Ciekaw jest jak to wyjdzie u mnie


Jasne że się da jak ktoś nas filmuje . Nie da sie tego niestety zrobić filmując samemu a ja własnie o tym gdzieś pisałem . Lipton jestem ciekaw jak Ci wyjdzie to wyciskanie w 200 sek. Mi waga cięzaru do WW wyszła tez 65kg, co prawda w konkursie nie startuję ale z ciekawości spróbuję ile powtórzeń zrobię . Życze powodzenia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 819 Napisanych postów 4534 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262186
Szczypior.trenuje
Lipton jaki masz rekord w wyciskaniu ? 65 kg to już trochę jest ,wiem co mówię bo też mam ciężka do wyciskania



Obecnie operowałem ciężarem niewiele większym od twojej wagi w tym roku. W Sierpniu zmieniłem siłownie i od nowa uczyłem się wyciskać.
Fajnie, że jest tego typu konkurs, w końcu będę miał pretekst do powrotu na starą siłownie, a co za tym idzie, sprawdzić, czy zmiana siłowni wyszła na dobre.

jsdolan5
ojan

Brawo! Udowodniłeś, że da się pokazać wszystkie ważenia na wadze łazienkowej . Piękna waga całkowita! Wagi w podporze wskazują na mocny dół! Ciekaw jest jak to wyjdzie u mnie


Jasne że się da jak ktoś nas filmuje . Nie da sie tego niestety zrobić filmując samemu a ja własnie o tym gdzieś pisałem . Lipton jestem ciekaw jak Ci wyjdzie to wyciskanie w 200 sek. Mi waga cięzaru do WW wyszła tez 65kg, co prawda w konkursie nie startuję ale z ciekawości spróbuję ile powtórzeń zrobię . Życze powodzenia


Jutro może podejdę pod WW, bo mam trening klaty, więc WW zrobię na koniec treningu jako pompa.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 819 Napisanych postów 4534 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262186
Mam nadzieje, że poprawnie zaliczone.

100kg




130kg




Z WW nie mam materiału, ale poszło 60 razy po treningu klaty.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Ładnie poszło.
W wąskim nie trzeba zatrzymywać na klacie-byle nie odbijać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Ładnie ,robi się ciekawie. Widzę ,źe w wilksie dosyć podobnie idziemy i oboje mam rezerwy. Ciekawi mnie w takim razie jak duża rezerwa w ww


Zmieniony przez - Szczypior.trenuje w dniu 2017-12-09 15:05:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 819 Napisanych postów 4534 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262186
masti
Ładnie poszło.
W wąskim nie trzeba zatrzymywać na klacie-byle nie odbijać :)


Dla bezpieczeństwa z zatrzymaniem zrobiłem, bo nie pewnie się czuje w tym ćwiczeniu, a nie chcę kontuzji się nabawić. W poniedziałek sprawdzę wyciskanie wąskie jeszcze raz, bo mam wtedy triceps, więc będę dobrze rozgrzany po wyciskaniu wąskim.

Szczypior.trenuje
Ładnie ,robi się ciekawie. Widzę ,źe w wilksie dosyć podobnie idziemy i oboje mam rezerwy. Ciekawi mnie w takim razie jak duża rezerwa w ww



Zmieniony przez - Szczypior.trenuje w dniu 2017-12-09 15:05:03


Może być interesująco. Co do WW, muszę się nauczyć normalnie wyciskać, bo od Sierpnia to tylko z pauzą na klacie. Przez co dzisiaj 65kg mnie przygniotło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130873
LiptonS
Szczypior.trenuje
Ładnie ,robi się ciekawie. Widzę ,źe w wilksie dosyć podobnie idziemy i oboje mam rezerwy. Ciekawi mnie w takim razie jak duża rezerwa w ww
Może być interesująco. Co do WW, muszę się nauczyć normalnie wyciskać, bo od Sierpnia to tylko z pauzą na klacie. Przez co dzisiaj 65kg mnie przygniotło.
Po 99p Cię przygniotło?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Włączamy Przedni Napęd wg. MvF16

Następny temat

FUTUREBODY - porady bez cenzury.

WHEY premium