SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wąska góra z porównaniem do nóg

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 294

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam otóż mam taki problem/pytanie. Ćwiczę już 3 lata mam 174wzrostu 81kg wagi obecnie na masie jest to moja 3 masa odkąd ćwiczę jeżeli chodzi o gen do jakiejś partii to nogi,goście z siłowni śmieją się ze 70% mojej wagi znajduję się w nogach zawsze miałem je silne od jazdy na rowerze obecnie ćwiczę je równie cieżko duży cieżar mały zakres ruchów podobnie cwicze górę lecz tam nie mogę sie 'poszerzyć' mam dobrą definicje mięśni barki plecy wszystko ok ale jeżeli stanę przed lustrem przypne nogi i gorę to i tak nogi są szersze a górą wąska. Więc macie może rade jak poszerzyć tą górę wiem że szerokość wcale nie oznacza dobrych barków bo i plecy oraz klatka jest ważna ale mimo wszystko są goscie na siłkach co mają słabe łapy,słabą definicje mieśnia a są szerocy i wyglądają jak 'hulki' a ja mam posturę nastolatka..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 347 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5925
Mozesz to zrobic tak,ze ustalasz priorytety I atakujesz w danym miesiacu dana partie np barki I zaczynasz trening od cwiczen na to partie biorac za trening fbw z priorytetem na barki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd w góry

Wiecej