SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Vonnie - New Year/New Start

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6863

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2406
Witam wszystkich,

Zainspirowana dziennikami innych, postanowilam zalozyc moj wlasny. Mam nadzieje, ze zmotywuje mnie to do wytrwania na diecie.

Moze pare slow o mnie: jestem "w goracej wodzie kapana", moj start jest zawsze super. Potafie byc bardzo zmobilizowana, dieta, cwiczenia.... tak przez jakies max 3 miesiace, potem trace wszyszelka motywacje i z bardzo aktywnej osoby przechodze do hibernacji... Tym razem sie to zmieni!!!

Wiek: 23 lata
Wzrost: 170cm
Waga : 73kg

Jak wygladam bedzie widac pozniej, ciezko zrobic sobie samej zdjecia, musze kogos poprosic. Potem wpadnie do mnie koleznaka i bedzie miala zaszczyt ogladac golizne haha

Cel: Redukcja ok 8kg
Dietka: przeczytalam setki artykulow na forum (wcale nie zartuje!!!) i postanowilam stsowac diete niskoweglodowdnowa, 5 posilkow dziennie. Duzo pelnowartosciowego bialka. Rozpisze to wszystko z czasem, bo teraz nie jestem w stanie jesc tak wiele jak powinnam, nie chce mowic, ze robie cos, czego nie robie. Musze sie do nowej dietki przyzwyczaic. Generalnie bede spozywac duzo bialka i trzymam sie zasady: jajka rano, mieso w ciagu dnia i twarog wieczorem.
Suple: kupilam sobie CLA, Thermo Fut Burnera i czekam na bialko. Dobre/zle, zadziala/nie zadziala to sie okaze
Trening: Ostanio nie robilam nic, zupelnie nic przez jakies 3 misiace, wiem wiem wstyd Moj plan to, na poczatek, 3-4 razy w tygodniu cwiczenia aerobowe (wiosla, bieznia, orbitrek, rowerek) + A6W, musze wrocic do formy, bo narazie jestem powolna i nieruchawa jak slonica hehe Z czasem doloze terning silowy.

Do dziela!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
Jak To TWój 'start' jesli chodzi o zrzucanie wagi.
Odradzam CKd.

Dieta zbilansowana będzie znacznie korzystniejsza.

Nie ma co ukrywać, że bez węglowodanów, człowiek jest strasznie przymulony...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2406
To nie jest moj pierwszy raz na diecie i jak znam zycie pewnie nie ostatni... Tak generalnie to nawet jak nie jestem na diecie to nie jem ziemniakow, bardzo ograniczone ilosci pieczywa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
i jak znam zycie pewnie nie ostatni... powialo optymizmem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2406
Optymizm to ja stracilam jak popatrzylam na to zdjecie.... jaki pasztet heh Ujecie moze nie jest najbardziej korzystne, bo tak troche z dolu, ale nie zmienia to prawdy

Dam je jednak na forum, bedzie dla mnie najlepsza motywacja heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2406
Z jakiegos dziwnego powodu nie moge zalaczyc zdjecia, nie jest ono piekne, ale zeby az nie pozwolic mi wyslac... Nie wiecie moze co trzeba zrobic, bo jesli chodzi o rozmiar to nie jest za duze???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a co ci wysyla za komunikat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2406
Taki:
Problem z otwarciem strony - zawiadom administratora: email / tel. 501-660-117
/post_info.asp
846
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
e to probuj jeszcze raz, forum wyrzuca bledy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34323
będę śledził powodzenia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2406






Zdjecie sprobuje jeszcze raz wrzucic potem, bo teraz jestem w pracy.

Kurcze jakos trudno mi sie przyzwyczaic do regularnego jedzenia, ale to pewnie z czasem... W pracy sie na mnie dziwnie patrza, bo do tej pory pilam ok 6-7 kubkow kawy dziennie, a dzis od rana wyskoczylam z woda haha No i zamiast batonika tunczyk z warzywami Pracuja ze mna sami Anglicy, wiec maja na co popatrzec haha

Zmieniony przez - obliques w dniu 2009-01-03 14:36:36

Zmieniony przez - obliques w dniu 2009-01-03 14:36:58

Zmieniony przez - obliques w dniu 2009-01-03 14:37:14
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa i chudnięcie...

Następny temat

Split do sprawdzenia

WHEY premium