SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Vitanella masło orzechowe

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10536

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 308 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3155
Co sądzicie o maśle orzechowym vitanella 96% orzechów? Można na redukcji jeść?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Zdecydowanie lepszym wyborem będzie masło z SFD Dziki Orzech lub AllNutrition https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_100_Peanut_Butter-opis34951.html

Masła orzechowe bez dodatku cukru, soli oraz oleju palmowego. Pozyskiwane naturalnymi metodami, bez zbędnych dodatków utwardzaczy. Produkty te są nieocenionym źródłem zdrowych tłuszczy i białka w diecie każdego człowieka. Orzechy arachidowe wchodzące w skład masła są cennym źródłem kwasów tłuszczowych nienasyconych.

Zastosowanie maseł orzechowych w kuchni jest bardzo szerokie, można nimi smarować pieczywo, np. proteinowy chlebek https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Proteineo_Bread-opis38600.html , stosować do wypieków, może być używany jako dodatek do porannej owsianki, domowych deserów i ciastek, a nawet jako składnik różnych pikantnych dań.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Jeśli to masło z arachidów, to w ogóle nie należy go jeść.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
96% nic nie mówi a reszta składu, sól, cukier, jakieś tłuszcze itp ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 93 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6728
Skład:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tragedii nie ma, ale niepotrzebne dodatki typu cukier, olej palmowy itd, dużo lepsze masło z sfd.


Zmieniony przez - Wasyl__ w dniu 2018-04-22 21:08:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
Sporadycznie można zjesc , nie jako stały element diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 308 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3155
Cukrów tyle co kot napłakał. Ja to stosuje, smakuje mi bardzo.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
cenowo podobnie pewnie jak maseła z sfd, tyle, że sfd bankowo smak lepszy i skład
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 308 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3155
Fedor ja od 3 miesięcy jadłem to masło to teraz po prostu je zamienie i tyle co nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 308 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3155
A co takiego złego w tym maśle jest? Jakoś nie mówimy się nikomu że sosy zerp zawierają pełno chemi a i tak to sieę ludziom poleca na redukcji i pucha piszą i jest to promowane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
Chciałeś porady czy chciałeś usłyszeć to co chcesz ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozwoj poprawa sylwetki dla ektomorfika

Następny temat

świeżo kupione mięso

WHEY premium