SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Vitalmax monohydrat 250mesh (Proszę o pomoc od expertów) ^^

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8702

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40
Witam Witam chciałbym się zapytać czy supl Vitalmax monohydrat 250 mesh jest mocny i dobry



Ps; Dizekuje za takie odpowiedzi jak zrób diete (Proszę tylko was o odpowiedzi tak nie słaba mocna albo napiszcie po prostu inna nazwe jakiegos supla (kreatyny) i to wszystko opowiedzcie mi tez o smaku )



Pytanie tylko do expertów




Zmieniony przez - MassaMassaMassa w dniu 2013-01-14 22:53:32
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
jest to zwykłe mono w dobrej cenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DRESONATOR VITALMAX TEAM
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1280 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20627
trenuje naście lat na siłowni i jestem z niej zadowolony dobra cena dobra jakość !!

HARDCORE STYLE --> VITALMAX

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! [www.atleta.pl] 
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

--- VITALMAX TEAM ---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40
Dzięki kupuje już w tym tygodniu !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 172
Moim Zdaniem swietny !

Zmieniony przez - beata10 w dniu 2013-01-20 18:10:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
Od lat czołowy monohydrat w kraju, bedziesz zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
stosuje obecnie-rewelka
j.w mono z Vitala od lat na jest na najwyzszych polkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2341
Jak z działaniem? Po jakim czasie są widoczne pierwsze rezultaty? Czytałem że ok. 2 tygodni ale niektórzy pisali że nawet do 4, więc jak to jest według was? Właśnie jestem na cyklu, tydzień i 3 dni już mam za sobą a na razie nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 16366 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 89130
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 219 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26960
Bardzo dobra kreatyna, brałem ją kilka razy za kazdym razem dobrze ją czuje :) wogole to moja pierwsza kreatyna wiec mam tez do nie sentyment :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 360 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3257
Na mnie nie podziałała, dieta była przed, w trakcie i po cyklu taka sama. I nie zauważyłem jakichś większych przyrostów, nawet wodą mnie jakoś specjalnie nie podlało, a piłem jej dużo. Jedynie co to w trakcie cyklu trochę więcej siły miałem, ale po odstawieniu spadła.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy nadal bowiazuje w sklepie?

Następny temat

NOWOŚĆ! TORBY SPORTOWE

WHEY premium