SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Vinstrol do Eda i innych

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
Pytanie brzmi nastepująco: dlaczego vivstrol w tabletkach podobno nie powoduje nasilenia wypadania wlosów przy sklonnosciach do tego typu reakcji a vinstrol V tak, spotkałem sie z taka teoria i chcialbym wiedziec ile w tym prawdy.

marcopolo

Zmieniony przez - Marcopolo w dniu 2002-02-27 12:29:26

marcopolo

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1422 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10613
Następna teoria głosi,że tabletki niszczą dużo bardziej wątrobę niż zastrzyki,i co ważniejsze?

radek

stary koń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
Wiesz kolego dlaczego tak jest to akurat wiem i wynika to z budowy chemicznej inna tabletka ,inna forma do wstrzyknięć-ale moje pytanie jest konkretne i inne rzeczy mnie nie interesuja.

marcopolo

marcopolo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niestety (a może dla niektórych na szczęście) ale w teorii jakoby Winstrol w wersji weterynaryjnej (Winstrol - V) nasilał wypadanie włosów, zaś Winstrol w wersji dla ludzi nie - nie ma ani źdźbła prawdy. Zarówno jedna jak i druga odmiana Winstrolu może powodować łysienie typu androgenowego. Tak już wada stanozololu. Acz zdarza się to rzadko, tylko przy wysokich dawkach, przedłużonym podawaniu bądź skłonnościach genetycznych do łysienia.
Miałem styczność z wieloma zawodnikami stosującymi weterynaryjny Winstrol V czy Stanozolic i nikt nie skarżył się na problemy z łysieniem. Inna sprawa - co już kiedyś mówiłem - że nie powinno się stosować preparatów dla zwierząt. Są gorzej oczyszczone bądź robione starymi technologiami przez co mogą się częściej i intensywniej pojawiać efekty uboczne.

Co zaś się tyczy stwierdzenia drugiego, że podawanie SAA drogą iniekcyjną jest bezpieczniejsze niż per oral, to absolutna prawda. Gro bowiem steroidów doustnych by zaczęło działać musi przejść przez cały układ pokarmowy, włącznie z wątrobą w której jest dezaktywowana na substancje aktywnie czynne, uszkadzając ją przy tym, a dopiero stąd rozprowadzane są do komórek docelowych. I to jest właśnie efekt pierwszego przejścia, który nie występuje przy podaniu SAA domięśniowym. Tu jest bowiem odwrotnie - najpierw substancja czynna jest przesyłana do komórek docelowych a jej metabolity (częstokroć również aktywne) z krwią bądź pośrednio z limfą trafiają do wątroby gdzie są rozkładane i częściowo ponownie przesyłane do komórek.

Pozdrawiam

Ed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
Wielkie dzieki za odpowiedź

marcopolo

Zmieniony przez - Marcopolo w dniu 2002-02-27 14:59:14

marcopolo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metanabol i winstrol

Następny temat

Clenbuterol, jak stosować?

WHEY premium