SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki DT/pods. s.33,38/ciąża s.45/powrót s.71

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 210426

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591095
Viki gratulacje inauguracji :D Świetna zabawa. Sama nie raz myślałam o udziale ale bałam się, że nie dam rady i że bez swojej ekipy będzie ciężko :) Ale może jeszcze kiedyś...
No i jak widać na Twoim przykładzie trochę boję się, że to wciągnie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
Gratulacje Viki :) Zapewne oprócz świetnej zabawy i sprawdzenia swoich możliwości, wytrzymałości, siły i charakteru była masa adrenaliny, która pomogła Ci przebyć ten dystans i dotrwać do mety :)
Mój brat też bierze udział w Runmmagedonie i czasem w jakiś biegach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6509 Napisanych postów 36009 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679576
Gratulacje. To zestawienie przed i po jest ekstra - bo wszędzie szeroki uśmiech - ale po jakby jednak intensywniejszy. No i faktycznie sport wciąga - człowiek się uzależnia od adrenaliny. Ważne żeby to co robimy powodowało, że tych emocji nie brakuje. Inaczej zostaje tylko rutyna - a to nic ciekawego.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49869
Super!!! I apetyt rośnie w miarę jedzenia ^^
Kibicowałam w maju jak był u nas Spartan Race, ostatnio też było coś nocnego pod Warszawą i moi znajomi brali udział. Do czego zmierzam? -> Gdybyś zdecydowała się na listopad w centrum Polski (na moje to już w wodzie zabaw nie powinno być w tym okresie, haha), to daj znać, dołączę

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
super relacja Viki, rewelacyjne zawody pełne wyzwań i adrenalinki. gratulacje ogromne i brawa za odwagę. Pięknie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12933 Napisanych postów 20701 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607496
Bazylia kobiet było dużo, choc przeważali panowie Zabawa świetna, niektóre przeszkody to jakby z placu zabaw zabrane, tylko w wersji XXL

Paula myślę, że każdy kto ćwiczy jakis czas na siłowni spokojnie da radę Ukończyły to osoby które w ogóle nie ćwiczą, albo jedynie biegają od czasu do czasu. Ze swoją drużyną jest na pewno łatwiej, ale zawsze można liczyć na czyjąś pomoc na trasie, więc bieganie samemu nie jest takie straszne. Jednych uzależnia a inni mówią "Nigdy więcej"

Nikki dziękuje Napędzała mnie ciekawość, co będzie za kolejnym zakrętem

Night dzięki. Przyznam, że brakowało mi ostatnio jakiegoś konkretnego celu i motywacji. Ileż można ciągnąć redukcję... Oczywiście zawsze można wyglądać lepiej, zawsze można coś poprawić, ale na scenę sie nie wybieram, więc nie miałam takiego parcia na pracę nad szczegółami sylwetki. A teraz cel jest i to bardzo ambitny Zastanawiam się jak przygotować się do wyzwania w przyszłym roku i jak ten jesienno-zimowy okres najlepiej wykorzystać.

Mis oj kusisz, byłoby super Pomyślę nad tym Muszę męża przekonać, a on chwilowo ma dość, bo ja tylko o tym bieganiu mówię

Padme dziękuje Tobie również jeszcze raz gratuluję



Wczoraj był dnt, odpoczywałam Niby mnie bieg nie zmęczył, a okazało się rano, że jestem jednym wielkim zakwasem Nawet mnie bolą takie miejsca, których chyba nigdy nie czułam. Nie mam pewności czy to zakwasy czy może jakieś niewidoczne jeszcze siniaki Ogólnie to mam mocno podrapane łokcie, poobijane nogi, nawet siniaki na wewnętrznej stronie ud, podejrzewam że od przechodzenia przez ścianki Plecy wczoraj były mocno spięte, bolało w okolicy prawej łopatki i szyi, ale piłeczka poszła w ruch i wszystko puściło
Dziś lekki trening na siłce, wypiska będzie później.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Viki rewelacja Ale mi smaka zrobiłaś. W Warszawie taki bieg jest w połowie września i całkiem poważnie się zastanawiam nad startem. Najważniejsza jest dobra zabawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12933 Napisanych postów 20701 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607496
Glodzilla dobra zabawa gwarantowana

Polecam obejrzeć filmik tak na zachętę
https://www.facebook.com/RunmageddonPL/videos/1473899855990344/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49869
Pomyśl Viki ^^ Ja wczoraj pierwszy raz od X podciągnęłam się na drążku (to ten mój pierwszy i ostatni ), także na listopad powinnyśmy się świetnie bawić

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
To ja z pomponami przyjade kibicować
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wyszczuplenie nóg

Następny temat

Rekompozycja Ani :-)

Wiecej