SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki DT/pods. s.33,38/ciąża s.45/powrót s.71

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 211293

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Udanego urlopu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282904
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Odpoczywaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
No to super wypoczynku. Ładuj akumulatory, odstresowuj się i wracaj z nową energią.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72200
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20723 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607735
Wróciłam
Świetne wakacje, dawno już tak nie odpoczęłam Miło było popatrzeć, jaką radość sprawia maluchowi spędzanie całych dni na plaży lub w basenie.
Z aktywności w tym czasie było jedynie pływanie i spacery po bardzo górzystym terenie. Jedzenia sporo, trochę słodkości wpadło Najczęściej lody, a do śniadania croissanty z czekoladą, które bardzo mi posmakowały Poza tym mieli tam świetne banany, zupełnie inny smak niż u nas, bardziej intensywny i taki bananowy. Pokusy nie wpłynęły jakoś negatywnie na sylwetkę, waga bez zmian, pomiary tez podobne, jedynie przybyło po 1 cm w udach i biodrach
Od jutra wracam już do liczenia i do treningów, za którymi bardzo tęsknie. Na najbliższe kilka tygodni nadal planuje redukcję, może uda sie troche nogi poprawić. Trening zostaje ten, który zaczełam przed wyjazdem, 3-4x w tygodniu. Na razie bez dodatkowej aktywności. Planuje włączyć bieg w terenie 1-2x w tygodniu w sierpniu, bo przyda się poprawa kondycji. Za ok. 5 tygodni być może czeka mnie kolejny wyjazd
Wrzucam kilka fotek z wakacji Jeśli chodzi o sylwetkę, tragedii nie ma, ale jest jeszcze nad czym pracować.















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20723 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607735
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282904
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20723 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607735
Widoki super Oczywiście znowu nie udało się zobaczyć wszystkich miejsc, które chcieliśmy odwiedzić, tydzień to za mało


3.07 poniedziałek

DT

Zastanawiałam się czy iść na trening. Z jednej strony zdążyłam zatęsknić za siłownią, a z drugiej odkąd wróciliśmy to kiepsko się czuje. Nie wysypiam się, nie mam zupełnie siły i dokucza mi ciągły ból głowy. Wczoraj myślałam, że może ze zmęczenia, ale w nocy kilka razy ból głowy mnie budził i rano wcale nie przeszło Do tego pojawił sie ból w dole pleców, zupełnie nie wiem od czego, chyba z braku ćwiczeń Na dodatek już wczoraj zaczęły mnie boleć nogi, a dziś ledwo mogłam chodzić. Ostatecznie postanowiłam zrobić trening i troche sie rozruszać.


Trening


1. RDL 4x15, 60 sek
40kgx15 /x15 /x15 /x12

Ostatnie dwie serie ciężko ze względu na słaby chwyt. Czuję, że mnie ten chwyt ogranicza. Z paskami próbowałam ale wcale nie jest lepiej.

2. podciąganie 5xmax
chwyt neutralny 6/5/3+2, opuszczanie nachwyt 5/3

Tutaj próbowałam różnych wersji. Chciałabym się w końcu nauczyć podciągania nachwytem, ale póki co zupełnie mi o nie wychodzi Po przerwie czuję, że siła spadła.

3. wyciskanie siedząc, chwyt neutralny 4x15, 60 sek

6kgx15 /15 /x15 /x15

Ciężar mniejszy niz przed wyjazdem, a i tak ledwo dałam radę.

4a. wykroki w tył z talerzem od sztangi 4x12-15
5kgx12 /x12 /x12 /x12
4b. odwodzenie w bok na wyciągu 4x30
10x30 /30 /30 /30

Tutaj sporo przerw i na raty. Cieżko mi było pilnowac krótkich przerw, nie tylko w tym ćwiczeniu.

5a. bird dog 3x10

10 /10 /10
5b. ab whell 3xmax
5 /5 /5
5c. side plank 3xmax
20 /20 /15

Ilość powtórzeń z kółkiem marna, ale postawiłam na jakośc a nie ilość i pierwszy raz robiłam do zupełnego wyprostu. Ciężko było wrócić, próby 6 powtórzenia konczyły sie tym, że padałam jak kłoda na podłogę Planka bocznego dawno nie robiłam, więc dorzuciłam do treningu.


Planuję jeszcze dziś rozciąganie i rolowanie. Póki co po treningu czuję się gorzej niż przed i zupełnie nie moge sie ruszać, wszystko mnie boli Dlatego nie lubie dłuższych przerw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Świetna fotorelacja. Widoki ekstra. Super tak uciec od codzienności i podładować akumulatory. Młodzieniec wygląda zawodowo.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wyszczuplenie nóg

Następny temat

Rekompozycja Ani :-)

WHEY premium