SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki DT/pods. s.33,38/ciąża s.45/powrót s.71

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 210423

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez obliques z działu Ladies droga do formy i edukacja.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12931 Napisanych postów 20699 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607486
Witam

Dawno mnie tu nie było
Postanowiłam znowu spróbowac z dziennikiem, mam nadzieje że uda się go prowadzić regularnie i pomoże mi ogarnąć i uporządkować kilka spraw

Napewno będzie to zupełnie inny dziennik niż wszystkie moje do tej pory... nie będzie zdjęć i pomiarów, przynajmniej narazie, bo nie to jest teraz moim celem. Także spokojnie można zaglądać, melisa nie będzie potrzebna, formy na lato, przynajmniej narazie, nie będe robić
Treningu porządnego też nie będzie, ale o tym za chwile.



Gdzie byłam jak mnie nie było...

Mniej więcej od listopada próbowałam wrócić do regularnych treningów i wyglądała to tak, ze 1-2 treningi i za chwile byłam chora, nos zatkany, koszmarny ból głowy i czasem gorączka i tak w kółko przez wiele tygodni
Brak ćwiczeń najwyraźniej mi nie służył, bo w lutym posypało się na dobre. Obudziłam się z ogromnym bólem pleców i szyji, nie byłam w stanie ruszać ani głowa ani ręką. Fizjo stwierdził dyskopatie szyjną. Od tamtej pory cały czas bolą mnie plecy, zmienia się tylko miejsce, rodzaj i natężenie bólu, raz jest lepiej, raz gorzej. Mam bardzo spięte mięśnie, każda ogarnięta osoba która oglądała moje plecy komentowała to jednym słowem – tragedia

Przed świętami było już lepiej, czułam tylko lekki ból, ale najwyraźniej porządki przedświąteczne mi zaszkodziły
Ostatnie kilka dni było kiepsko
Wczoraj byłam u fizjo. Ból z okolicy łopatki ustąpił i teraz boli wyżej, nad łopatką. W przyszły tygodniu idę znowu, zobaczymy co będzie. Póki co mam obserwować kiedy jest lepiej/gorzej



Po co mi dziennik?

Musze przede wszystkim ogarnąć dwie rzeczy:

1. Ćwiczenia
Narazie nie mam żadnych zaleceń, ale jak dostane ćwiczenia dla połamańców to musze się w końcu porządnie za to zabrać, bo wcześniej różnie z tym było, ciągle jakieś powody żeby ich nie robić, a prawda jest taka, że nie ćwiczyłam regularnie bo nie lubie tych ćwiczeń, nudne są

2. Miska...
No tu jest kiepsko Odkąd nie ćwicze, nie mam apetytu. Są takie dni, szczególnie jak mnie bardzo plecy bolą, że mogłabym wogóle nic nie jeść, nie mogę nic przełknąć Przydałoby się to zmienić...
Druga sprawa, że czasem ledwo się ruszam i nawet stać nie moge, a wtedy nie jestem w stanie nic porządnego do jedzenia przygotować, zostaje to co w lodówce, albo to co kupi/przygotuje mój facet
Miski liczyć nie będe, chce się skupić na regularnych posiłkach


Ogólnie to mi bardzo treningów brakuje i mam coraz większe adhd, szczególnie jak pogoda ładna to mnie ciągnie do biegania
No i zazdroszcze ludziom jak widze w pracy jak ćwiczą

Całe życie byłam aktywna fizycznie i nigdy jeszcze nie miałam takiej długiej przerwy... nie jest łatwo nic nie robić
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
Byłaś moją pierwszą inspiracją jak tu przyszłam parę miesięcy temu, teraz będę mocno trzymać kciuki za to, żeby zdrowie wróciło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53264
Viki, mój mistrzu Będę obserwować i kibicować!
3mam kciuki żeby zdrowie wróciło.

PS tj. Vow, moja motywacja nr 1.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1529
Tez podgladam. Nie jestem pewna czy to Ty, ale jak udzielalas wywiadu do jedenj ze stron to go czytalam, jak to nie Ty to ktos z bardzo podobna sylwetka. Zdrowka!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Viki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Viki Zamiast powodzenia to zdrowia życzę i od-połamaństwa

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27511
I ode mnie jeszcze raz, zdrówka przede wszystkim żeby się poukładało wszystko...

Fajnie, że jest nowy dziennik, będzie gdzie zaglądać - powodzenia / i już nie spamuję

" The mind is the limit. As long as the mind can envision the fact that you can do something, you can do it (...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
Jak najszybszego powrotu do zdrowia

Też muszę się mocno motywować do ćwiczeń dla połamańców
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 780 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24062
obserwowałam zawsze i nadal będę obserwować . Powodzenia Viki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3267 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134398
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 225705
Viki
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wyszczuplenie nóg

Następny temat

Rekompozycja Ani :-)

WHEY premium