SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Vanderlei - problem

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5073

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,
Uważam że tacy ludzie nie powinni zostawać moderatorami! Zróbcie jakies psychotesty albo cos, bo ten koles robi totalna hałę. Osobiscie czesto wchodze sobie na sfd, postanowilem zaplacic abonament, poniewaz siedze tu juz od bardzo dawna i uznalem, ze warto uhonorowac prace Mateo.
Do niedawna wszystko bylo fajnie, paru moderatorow, wszyscy sie znali i nikt nie robil problemow. Nastepnie zalała nas fala różnego rodzaju d****i, których ulubionym zajęciem było robienie dymu. I oto pojawil sie vanderlei. Troszke denerwowala mnie na poczatku jego pewnosc siebie [czyt. cwaniakowanie], jednak olałem to - niech sobie pisze. Nastepnie koleś dostał pogrubienie - bardzo zdziwiło mnie to, bo nie przejawiał on jakiegos konkretnego poziomu [chyba ze zalicza sie do niego wysylanie zdjec panienek], ale pomyslałem: "co tam, niech ma i sie cieszy". Ale sajgon się zaczał, gdy vanderlei zostal moderatorem. Na poczatku pomyslalem: "jest nowy, moze jeszcze zmieni troche styl, do którego zdążyliśmy sie przyzwyczaić". Ten styl,który zawsze mieli moderatorzy, dzięki któremu miałem do nich wielki szacunek [i nadal mam do reszy z Was] dopóki nie pojawił się on.
MATEO!! Proponuje zrobic jakas narade w waszym gronie, i zrobcie cos z tym fantem. Przeciez to co on wyprawia, tylko zniecheca ludzi do opłacenia abonamentu. Do pisania czegokolwiek w szatni [dzieki ci, ze nie dales mu tego dzialu do moderowania]. Mysle, ze wielu ludzi zrozumie i poprze to co tu napisalem.
ps. nie mam nic do vanderleia - kolego, nie traktuj tego jako atak na siebie, wiem ze dzisiaj napisalem tobie cos nie fair w szatni, ale wkurzylem sie troche [mysle, ze nie tylko ja].
MY POPROSTU NIE LUBIMY TUTAJ CWANIAKÓW.



pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
******* A ale sie przypieliscie do Vanderleia. Uważam że jest to spoko gośc i forum dużo straci wraz z jego odejsciem - a napewno dział sztuki walki. Zresztą to samo dzieje się z Borutą :(. Chyba sam przejde na forum budo bo tutaj o sztukach walki bedzie niedługo można pogadać z zabijakami, bogdolami, barbarianami i nnymi idotami. Naszczęście na forum pozostał jeszcze renegat, esco i kilka osób znajacych sie na rzeczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie no, on przegina : "ZADEN Z LUDZI CO MNIE WYBRAL NIE MA ZAZALEN WIEC WASZYMI SKARGAMI MOZNA SOBIE TYLKO TYLEK PODETRZEC.". Głosowała na ciebie garstka, zobacz ilu teraz masz wrogów kolego.


pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
nawet mi sie nie chce pisac


a co do tego ze nie masz nic do mnie to jak bedzie jakis zjazd to wtedy mi to powiesz


see ya

a jak chcecie mnie zdjac z funkcji i wywyalic prosze bardzo ale ja juz sie tu nie pojawie



a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
Vanderlei "troche" przegina i poziom jaki reprezetuje to rzenada
nikt niejest doskonaly ale takie przekrety uskuteczniac ehh
jakas narada i przyciecie mu rozkow niech sie ockinie i dojrzeje do tego kim zostal [czyt. moderator+grobas]

Pozdrawiam

" Zawsze pod wiatr, nigdy z górki ... "

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
acid popieram! Przegieli nowi moderatorzy w tym artykule: https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=16316&forum_id=16&t_orig=898&forum_title=Szatnia&M=Fałsz&S=Prawda</P><P>
Co to ma byc? Forum dyskusyjne dla chamow? I na dodatek moderatorow?????
Jestescie tu chyba wystarczajaco dlugo zeby wiedziec, ze bycie moderatorem zobowiazuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1264 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13061
No coz. Ja na forum udzielam sie ostatnio rzadko z braku czasu a czasami i braku ochoty ale staram sie obserwowac to co sie dzieje na sfd a dzialo sie ostatnio bardzo duzo. Musze przyznac ze rzeczywiscie to co wyprawia Vanderlei bardzo zle o nim swiadczy. Wedlug mnie moderator to osoba posiadajaca spora wiedze z wybranej dziedziny ORAZ chociaz odrobine kultury osobistej. Niestety koledze V. najwyrazniej obu brakuje. Rozumiem ze mozna byc porywczym ale bycie moderatorem to przywilej a moze i nawet zaszczyt ktory zobowiazuje do odpowiedniego zachowania, przeciez mod powinien byc kims z kogo mozna brac przyklad a z V. przykladu raczej brac nie nalezy. Tak wiec z przykroscia musze stwierdzic ze nalezalo by odebrac Vanderlei tytul moda ORAZ pogrubienie. Osobiscie nic nie mam do V. i zachowuje obiektywizm ale sam sobie na to swoim zachowaniem zarobil.

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
idz sie paluj Termitek lizusie jeden
widze ze tak to mi dupe tarles ale jak chca mnie zdjac to juz przeciwko mnie

nawet slowa na Ciebie zlego nie powiedzialm zdrajco



a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to była wypowiedz inteligentnego człowieka. vander ty mi grozisz? buahaha. no comment )

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 828 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49635
Popieram "odchudzenie" pana V ,nie zasługuje na to
by być moderatorem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2988 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27831
Ja chcę, żeby to było kulturalne forum, nie dla cwaniaków i przede wszystki nie moderowane przez takowych.
Jestem również delikatnie oburzony zachowaniem Vanderleja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
same grozne towarzystwo sie zebralo
widze ze moi dobzi przyajciele

hieny cmentarne

wyszly dopiero jak sie grunt pod nogami wali

Acid ja ci nie groze tylko jak sie kiedys spotkamy to pogadamy , kapujesz ?


a z was to dupy nie prowokatorzy ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BAN

Następny temat

Mateo

WHEY premium