SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Vale Tudo w Łodzi?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2453

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 200 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4928
Doszły mnie słuchy, że w lutym w szkole sztuk walk Wojciecha Adamusika
odbędą się zawody Vale Tudo? 88-0 Jeżeli ktoś ma jakeś info. w tej kwestii to nich je zapoda. Z góry dziękuje.


Brak podpisu pod wypowiedziami.

Brak podpisu pod wypowiedziami.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Kenjiro Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 707 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8070
Dlaczego mialbym sie zdziwic? Pewnie ze jest biegly w JKD.
Chodzi tylko o to ze Bronson napisal o nim jako o przedstawicielu Jun Fan, a wielu ludzi zajmujacych sie JKD rozgranicza Jun Fan jako to czego uczyl Bruce (zbioru technik) a JKD w szerszym znaczeniu czyli wlaczajac to co dzieje sie obecnie.
No ale do kogo ja to mowie..;) Ty przeciez wiesz najlepiej, a ja sie tu madruje...
Pozdrawiam Cie serdecznie Wojtku...i zycze najlepszego w Nowym Roku (chyba nie mialem jeszcze okazji)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 915 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4726
Mamy taki zamiar. W lutym , a najpóźniej w marcu chcemy zorganizowac wielka galę Vale Tudo połączona z submission oraz pokazami zorganizowanymi przez różne szkoły sztuk walk.
Są prowadzone w tej chwili poważne rozmowy oraz mam nadzieję iż zaszczyci nas swoją osobą jeden z moich nauczycieli niepokonany mistrz swiata Shootwrestlingu Erik Paulson.
Mam nadzieję , że wszystko uda nam się pozapinać a wtedy roześlę konkretne wieści we wszystkich kierunkach świata.
Serdecznie pozdrawiam.

Wojciech Adamusik

Wojciech Adamusik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4047 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20273
BTW nie taki niepokonany, przegral miedzyinnymi w shooto - reconquista 3 z Paulem Jonsem

Moderator dzialu Grappling
Luta Livre Poznan Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 915 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4726
Badu - przyjrzałeś się może dlaczego i jak przegrał? Myślę iż zamiast ciągle się doczepiać mógłbyś czasem trochę na te walki chociaż popatrzeć.
A po za tym napisałem wyraźnie MISTRZ ŚWIATA SHOOTWRESTLINGU - i jest nr 1.
pozdrawiam

Wojciech Adamusik

Wojciech Adamusik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4419 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
to przegrał, czy nie?

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4047 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20273
Napisales wuyraznie "niepokonany mistrz swiata Shootwrestlingu". Jezeli mozesz to przytocz mi gdzie sie wczesniej czepialem, bo nie wiem czy mnie z kim nie pomyliles. A walk i turnieji ogladam bardzo duzo. Mam wlasnie japan vale tudo 97' i nie zgadniesz kto w tym turnieju przegral po paru sekundach walki przez balache. Ale nie bede pisal bo znowu napiszesz, ze sie czepiam. Pozdrawiam

Moderator dzialu Grappling
Luta Livre Poznan Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2963
W WCC E. Paulson przegral z Jamesem Warringiem czystym bokserem (tak, tak kiedys tacy walczyli w klatce). Nie mniej nalezy mu sie szacunek i nie ma potrzeby naciagania historii i zmyslania.
W tym turnieju Renzo G. wygral w finale z Warringiem w pare sekund. Po prostu przewrocil i skonczyl. Aha i jeszcze jedno Paulson byl przedstwiony jako przedstawiciel Jun Fan(?) Wie ktos co to takiego?


pozdr. bronson

pozdr. bronson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4419 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
widziałem ten turniej, był podział na "chwytaczy" i "uderzaczy", a na koncu konfrontacja...

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kenjiro Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 707 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8070
Bronson: Jun Fan to imie jakim nazywali Bruce'a Lee. Tylko jesli juz to powinno byc ze byl przedstawicielem Jun Fan Jeet Kune Do - bo tak nazywa sie dzis oryginalne JKD jakiego nauczal Bruce.
Chociaz niektore osoby ze swiatka JKD taka nazwa okreslaja Sztuke Walki z czasow kiedy Bruce zyl - czyli DOKLADNIE to czego nauczal Bruce. Ewolucje systemu czyli np wykorzystywanie technik BJJ w parterze - rzeczy ktore sie zdarzyly po smierci Bruce'a - nazywaja po prostu JKD bez przedrostka Jun Fan. Tak tlumaczyl mi Roy Harris, kiedy to goscilem u niego w San Diego w sierpniu tego roku.
Chociaz moim skromnym zdaniem, Paulson nie powinien byc reklaowany jako przedstawiciel Jun Fan Jeet Kune Do - no chyba ze uzywal technik parterowych ze zbioru 33 jakich uzywal Bruce za zycia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2963
Kenjiro dzieki za wyjasnienie.

pozdr. bronson

pozdr. bronson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozumowanie niby logiczne i poprawne z tym Jun Fan JKD. Ale czy JKD samo z siebie przekreśla "zbioru 33 technik parterowych" na rzecz ciągłego rozwoju ? W polskim wydaniu "TAO ..." na ostatniej stronie jest coś takiego:

<<Jeśli ludzie mówią Jeet Kune Do jest inne niż "to" czy "tamto", to wtedy niech imię Jeet Kune Do będzie wymazane, ponieważ [...] jest czym jest, PO PROSTU IMIENIEM. Proszę, nie rób szumu wokól tego.>>

W każdym razie jeżeli ma pojawić się Paulson, to ja się na to piszę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Załatwiłem się panowie...(przywodziciele)

Następny temat

Zdjęcia, filmy do krawata i innych wojskowych stylów

WHEY premium