SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VPX Syngex

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 16079

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Odżywki i Suplementy - OPINIE I ZDJĘCIA.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786




VPX Syngex - 2250g

Syngex

VPX z duma przedstawia nową jakość białka, uzyskaną metodą filtracyjną odwróconej osmozy. Warto przypomnieć że 10 lat temu to właśnie firma VPX wprowadziała na rynek pierwsze białko CFM, co spowodowało wyniesienie przyswajalności odzywek białkowych na nowy, niespotykany dotąd poziom.

W ciągu tych 10-ciu lat firma Vpx opracowała metody filtracji przy użyciu ultra drobnych sit, dzięki czemu czystość białek CFM sięgnęła 99%, cco sprawiło że białka te miały niebagatelną role w zwiększaniu wydzielania IGF-1 i IGF-2.

Kolejnym krokiem było opracowanie synergistycznie działającej mieszanki izolatu i koncentratu serwatki, zwiększającej termogenezę organizmu i bedacej idealnym uzupełnieniem odżywiania dla osób będących na diecie niskowęglowodanowej.

ZERO promujących odkładanie tłuszczu maltodextryn
ZERO kazeinatów i białek słabej jakości
ZERO podnoszących poziom estrogenu białek sojowych.

Idealnie zdrowa i szybka droga do bardziej masywnej i bardziej urzeźbionej sylwetki.

Dawkowanie:

Pojedynczą porcję odżywki (30g) zmieszać z 300ml zimnej wody lub mleka. Zaleca się dodanie 3 kostek lodu do shakera.

Jedna porcja: 30g
Ilość porcji w opakowaniu: 75

Skład:

Energia: 125kcal
Tłuszcze: 3g
w tym tłuszcze nasycone: 1g
Cholesterol: 50mg
Sód: 95mg
Potas: 160mg
Węglowodany ogółem: 3g
Błonnik: 1g
Cukier: 2g
Białko: 20g
Witamina A: 100IU
Witamina C: 1mg
Wapń: 150mg
Żelazo: 1mg
Magnez: 15mg

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 626
kończę puchę o smaku waniliowym, z mlekiem całkiem całkiem z wodą prawie nie czuć smaku jakbyś pił wodę o posmaku waniliowym. Mocną stroną tego białka jest rozpuszczalność, kilka machnięć i uwaga 0 grudek i 0 piany. Najlepiej po wypiciu od razu umyć szejker, nie zostawiać tego na później, bo gnije strasznie szybko, po dobie z niewypłukanym szejkerem czeka niemiła niespodzianka Jadłem białka dymatize, pvl, ostrowia i nawet przeterminowaną białkową odżywkę jajeczną z megabolu i jak mi się leń włączał to potrafiłem zamknięty szejker trzymać w plecaku 2 dni i tragedii nie było. Białko spróbowałem z ciekawości, nie żałuje i polecam, kolejne do odstrzału będzie Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard

Zmieniony przez - Afej w dniu 2010-03-20 03:47:01

Zmieniony przez - Afej w dniu 2010-03-20 03:47:50

masa, siła, rzeźba...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3325 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5867
Od 2tygodni stosuje smak czekoladowy, jest bardzo dobre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9608
czekoladowe zamiata smakiem.

w takiej cenie niema co się "bawić" w witafjuty itd.

pozdro polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1031 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39690
kupilem w promocji za 115 pln. smak czekolada bardzo dobry- troche pod kawe podchodzi mi. rozpuszczalnosc srednia, do gaspari sie nie umywa. ponowny zakup-nie- zostaje przy gaspari
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
kupiłem również w promocji, tez czekolada

nie lubie czekoladowych odzywek, zjadąłme juz z 5 czekaloadowych z roznych firm i ta uwazam za najlepsza, minus jest taki ze jest strasznie sloadka i sie przejada wiec codziennie to pic odpada, ja nie czesciej niz co 2 dni

białka tylko 66g/100g produktu ale cena tez nie wygórowana

do rozpuszczalności nie mam zastrzezen

czy kupie jeszcze raz, jak bedzie w promocji to czemu nie, 120 zl spokojnie mozna dac za ta odzywke

Zmieniony przez - Michał... w dniu 2011-04-13 16:11:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 700 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19983
Smak czekoladowy-super(chodź miałem trochę obawy po innych odżywkach o tym samym smaku). Bardzo dobra rozpuszczalność i brak efektów ubocznych(niestrawności, wzdęcia i gazy). Polecam.

Tylko Umarli widzieli koniec wojny... Ci co przeżyli, nie zobaczyli..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3648
syngex ma swietna rozpuszczalnosc, napewno nie gorsza od gaspari co waly robi ze skladem, syngex czekolada lepszy od myo jak dla mnie smakiem i skladem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 108
dobre białko - smak wanilia, rozpuszcza się dobrze, cena też korzystna - ja kupiłem za 99zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 92
Świetne w smaku, nie pieni się, nie ma problemów żołądkowych. Co prawda tylko 66 % białka na 100g ale za tą cene spoko. W mojej subiektywnej ocenie lepsze od Elite Whey Isolate (nie mylić z izolatem :) z uwagi na brak 'sensacji żołądkowych'
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OLIMP Napoj Techno Power Niegazowany® 250 ml puszka

Następny temat

piwo

WHEY premium