SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VLCD - Grupa wsparcia [ZAŁOŻENIA DIETY str. 98]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 262661

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35386
Zakladam temat zeby innych nie zasmiecac, pytania I oduczucia itd na VLCD Lecimy.

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
jogi, jak waga leci w dol a obwody w miejscu to po jakiego grzyba robic Ci teraz ladowanie ?? jak waga stanie w miejscu to wtedy zacznij myslec dopiero o tym ;)

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35386
Jeszcze raz tutaj dodam, tak to u mnie bedzie wygladalo, do tego izolat siteca na zmiany z puszka ze stekiem z tuny z odrobina wody.

Waga kolo 83(pas 80, 175cm), dzis zaczynam, tak samo odpalam propa 80mg e2d, potem dokladam t3 i wino.
Jak mam troche tluszczy dolozyc to dam omega 3, bo mam chyba jeszcze gdzies karton z olimpu I przedtreningowo lyzka mct oil, albo lyzka oleju kokosowego.

1

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Tluszcze obniz do 30g i reszta jest ok

Aha i warzywa wybieraj troche mniej kaloryczne, zostaw troche tej fasolki jak musisz, ale bardziej w strone kalafiora, brokula etc

Zmieniony przez - miczelx w dniu 2014-03-17 09:29:10
1

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35386
No to 5 zoltek wywale, I mct nie poleci w takim razie, I fasolka tez out, zaraz lece do asdy to jakies inne warzywa kupie, brokuly itd

Ps dzis cos slabo spalem, pewnie organizm juz wie co go czeka I caly podenerwowany byl

Zmieniony przez - RedForman w dniu 17/03/2014 09:49:51

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1524 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15475
tej diety nie jechałem jeszcze ale zapewne fajna sprawa.czy na tej diecie wpada sie w stan ketozy???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Jak najbardziej.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1524 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15475
miczel ile mozna jechac na tej diecie.w sensie mi chodzi do jakiego czasu tak mozna bo wiadomo organizm sie obroni predzej czy pozniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Mysle, ze przez pierwszy miesiac nie ma obawy o zadne spowolnienie efektow (choc w duzej mierze zlezy to od %bf, im mniejszy tym bardziej sprawa sie komplikuje)
Pozniej trzeba sprawdzic na sobie ladowania, ich wielkosc i wplyw na dalsze efekty,
Sa tacy ktorzy nie laduja wogole i chwala sobie taki system

Zmieniony przez - miczelx w dniu 2014-03-17 10:04:23

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1524 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15475
no ja od dzis zmniejszam ze 150 wegli na 100 wiec predzej czy pozniej wejde na ta vlcd ciekawe czy sie nie przewroce od małej ilosci wegli trzeba sprobowac
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Duzo lepiej bedziesz sie czul na minimalnej ilsoci wegli typowej dla vlcd, niz na tych 150g czy 100g
Wegle strasznie stymuluja apetyt, a po kilku dniach na weglach <50 przywykniesz i energii moze byc duzo wiecej niz mozesz sobie teraz to wyobrazic.
3

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 23962 Napisanych postów 67769 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 536716
dokladnie jak miczel napisal. po 3-4 dniach lvcd jest juz dobrze, nie ma takiego szału jak przez pierwsze dni. treningi ostre szły i sily nie brakowalo, jeszcze codziennie biegalem przez vlcd. 21 dni na pierwszy raz bedzie ok
2

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odblok po propie 100mg e2d 8 tyg

Następny temat

Plan na cykl wzglednie krótko i mocno

Wiecej