SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VLCD-Grupa wsparcia vol.2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 467151

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1970 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69201
Zamiast robić ta dietę jak już chcesz szybko to daj rotację tylko że dni 50ww i z 300np i przeplatają tak. Ogranicz tłuszcz i w kilka tygodni forma bedzie....a nie będziesz taki płaski i bez żadnego napięcia, nabicia jak po tych samych bialkowkach
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94491 Napisanych postów 364441 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669129
Vlcd bez saa jak dla mnie to słaby pomysł

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 67 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5623
tragedia
2-3 tygodnie zbilansowanej diety jakieś 3k kcal, a na masie wcześniej szło 3800 i nie szła masa, a teraz mierzę pas, bo coś zauważyłem że zniknelo wszystko i widzę +5cm
Zero wp*****lania, zero prostych węgli tylko ryż jaśminowy, masło orzechowe i około 180g biała dziennie



Zmieniony przez - kulig w dniu 7/5/2018 6:32:14 PM

Zmieniony przez - kulig w dniu 7/5/2018 6:33:10 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Najlepsze sposoby na zabicie głodu? Chemia również.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Napoje i galaretki zero
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 52 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3328
Panowie a ja z takim zapytaniem. Kiedyś na vlcd zrobiłem najlepszą formę i teraz też wchodzę na okres 3 tygodni, trochę krótko, ale tyle mam czasu przed wyjazdem nad morze haha. Zawsze pilnowałem tych 30g węglowodanów z warzyw. No, ale jest sens przestrzegania aż tak mocno tego ? Z tego co wiem, to w ketozie nie będziemy, bo za mało tłuszczu. Nie jest założeniem vlcd po prostu wysoko białko, nisko tłuszcze i węgle tylko z warzyw ? Nawet jak będzie z nich ponad tych 30 WW. Niby głupie pytanie, ale dużo się nad tym zastanawian. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Mersiaty
Panowie a ja z takim zapytaniem. Kiedyś na vlcd zrobiłem najlepszą formę i teraz też wchodzę na okres 3 tygodni, trochę krótko, ale tyle mam czasu przed wyjazdem nad morze haha. Zawsze pilnowałem tych 30g węglowodanów z warzyw. No, ale jest sens przestrzegania aż tak mocno tego ? Z tego co wiem, to w ketozie nie będziemy, bo za mało tłuszczu. Nie jest założeniem vlcd po prostu wysoko białko, nisko tłuszcze i węgle tylko z warzyw ? Nawet jak będzie z nich ponad tych 30 WW. Niby głupie pytanie, ale dużo się nad tym zastanawian. Pozdro


Spróbuj i zobaczysz co Ci wyjdzie, będzie duży deficyt to waga i tak poleci.

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Lecę od tygodnia vlcd.
Dzisiaj po bieganiu mega hipo złapało a potem uczucie euforii jak po drsgach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
,

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 157 Wiek 77 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 43269
jak to jest w koncu z tym vlcd bo coraz wiecej ludzi zaczyna odradzac a najlepiej szla mi waga na tym i czulem sie zaj**iscie zawsze ale zglupialem po tym jak kazdy mowi, ze tylko zdrowie sobie czlowiek niszczy ta dieta
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań - problem

Następny temat

Rozpisanie cyklu - 4 środki

WHEY premium