SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VLCD-Grupa wsparcia vol.2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 466868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Tamtym razem jechałem sam test i też schodziło...

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
A wy panowie co ile robiliście ładowanie? I czy to było ładowanie czy poprostu cheat day? Pisałem z paroma osobami z forum i lecieli cheat day co tydzień... Ja postanowiłem sobie, że jak zejdzie do minimum 80 w pasie to robię w sobotę a jak nie to za tydzień

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 19 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10382
U mnie ładowanie zawsze kończy się śmieciowym cheat dayem. jak tylko poczuje zew węgli to lecę bez opamiętania. W to vlcd dorzuciłem thermala od Tonego Montany. Nie mam pojęcia co on w betoniarce miesza ale apetyt tłumi świetnie...na etykietę nie patrzę nawet.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
U mnie jest to samo dlatego teraz nie zrobię od rana tylko od 15 mniej wciągne moze
1

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
ketoza ketoza, ale czy jogurt co ma 4g cukru w 100g - mozna czy nie mozna, skoro w sumie i tak chodzi o spory deficyt a ketoza to tylko niewielki dodatek
1

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22275 Napisanych postów 32780 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402465
Makro ma się zgadzać, jak wytrzymasz na jogurcie to czemu nie. Ketoza nie jest tu grana.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 78 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5149
Panowie ile wody pić na vlcd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887126
Tyle ile potrzebujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94114 Napisanych postów 363944 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667629
u mnie wchodziło 2 litry coli zero i 1.5 litra mineralnej plus jakies dodatki
ale to sam sobie uregulujesz wg pragnienia , z ilością wody też nie ma co przeginać

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 78 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5149
Według pragnienia wychodzi 3l wody po coli zero mam wrażenie jakbym łapał wode
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań - problem

Następny temat

Rozpisanie cyklu - 4 środki

WHEY premium