SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VLCD-Grupa wsparcia vol.2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 467030

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29372 Napisanych postów 62833 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902147
jak nie ma pojecia to niech odpusci bo i tak nic z tego nie bedzie.co najwyzej szybki efekt jojo.
to jest bardzo ciezka dieta wbrew pozorom.
podstawy dieta zbilansowana treningi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29372 Napisanych postów 62833 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902147
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5078
Mumin, moim zdaniem dieta vlcd jest dobra dla ludzi z pewnym doświadczeniem i w określonych ramach czasowych.

Trzeba wiedzieć jak z niej wyjść - to jest najważniejsze wg mnie bo parcie na żarcie jest masakryczne.

Jeśli ktoś startuje z mocnym otluszczeniem to współczuję bo psychika Rambo jest wymagana po jakimś czasie.
Ja przy względnie małym zatluszczeniu po
miesiacu mam takie jazdy z psychika, że masakra - w skrócie "krytyk kulinarny" mi się włącza i "zainteresowanie" jedzeniem ostre do tego te nerwy i niechęć do wszystkiego.

Co do organizmu samego jest ok - trochę trójglicerydy rozstrzelone ale to pewnie z innego powodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29372 Napisanych postów 62833 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902147
dokladnie ramy czasowe graja tutaj kluczwa role. 2-4tyg to jeszcze idzie wytrzymac ale wiecej to juz zajezdnia dla organizmu. suple i farmakologia tez graja wazna role bo na tescie trenie i t3 mozna sie bawwic ale dla naurala vlcd moze sie zle skonczyc bez wzgledu jak twrada ma psychike i jak ogromna wiedze na temat odzywiania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
zestaw: t400 400mg + tren e 400mg (2x 200mg w tygodniu) i 1600kcal. moze byc taki zestaw zeby przetrwac? jest opcja też 100mg anadrolu ed, ale no tutaj jest kwestia retencji.

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Na spokojnie tren i test dadza rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tren i vlcd, to bedzie troche zajazd dla tarczycy, ja bym jakas kosmetyczna dawke T3 dobrzucil to tak dodam ode mnie.

Ja zlecialem na poczatku roku przez 8 czy 10tyg vlcd jakies 20-25kg i 20cm w pasie. Potem lecialem 3 miesciace bilans zero przeplatany z okresami bez diety wiadomo, poczatkowo jeszcze t3 potem tren ale generalnie teraz lece sam test jest kilka miesiecy po vlcd i zachowalem 90% tego co zrobilem.

Co moge napisac juz 2 raz sie chyba nie zdecyduje, sprobuje opcje B-250g T-100g W-0-50 (4 MAX 6 TYG) dla mnie bez tluszczy nie da sie zyc, a takie -50 to byla droga przez meke kilka tygodni poko potem coraz gorzej. Wtedy tego tak nie odczuwalem, ale jak zauwazylem pozniej jak organizm dzialal na normalnnym odzywniamu to wiedzialem z eto nie byl dupre pomysl. Tu kolega Mumin (sorry jak przekrecilem) chyba ma podobnie, co pisal ze on okolo 80g T


VLCD jest spoko jak masz 130 w pasie, ponizej metra bym nigdy nie probowal


Zmieniony przez - CooCaine w dniu 8/30/2017 4:19:29 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Panowie to jak z tym vlcd. Jedzie ktoś jeszcze na tym czytam i zdania podzielone wracam po kontuzji. Wiadomo treningu nie było miska słaba. Chciałbym szybko wrócić do formy bf teraz w granicach 18-20% forma słaba. W arsenale jest t400 clen tren e i t3. W planach miałem właśnie vlcd z co tygodniowym ładowaniem...

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
czy twarog odtłuszczony przejdzie? tam jest kilka g cukrów a jadłbym z 200g dziennie
jeszcze dwa pytania
ładowanie robię co weekend,np w niedzielę - 300g WW (czysta miska) czy jak?

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
i wyjście z vlcd na masę - jak, 6 tygodniowy reverse diet? [vlcd planuję na 3 tyg]

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań - problem

Następny temat

Rozpisanie cyklu - 4 środki

WHEY premium