SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VLCD-Grupa wsparcia vol.2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 467033

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29377 Napisanych postów 62838 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902179
Carlitos doczytaj bo masz spore braki w podstawowej wiedzy.bez wiedzy wyjscie z vlcd zrobisz zle i wrocisz szybko do punktu wyjscia.dieta sama w sobie jest prosta jak drut za to wychodzenie i naprawianie zajechanego wyniszczonego organizmu to juz sztuka bardzo trudna i wiekszosci sie to nie udaje.
nie da sie zalac fatem po czicie czy ladowaniu bo to fizjologicznie nie mozliwe. chyba ze masz na mysli czit trwajacy kilka tygodni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 1076 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17704
pisalem w poscie wczesniej, ze silnej woli i cierpliwosci wymaga wyjscie z vlcd. mumin ile w takim razie szacujesz powrot organizmu do homeostazy sprzed redukcji, tez zeby sie nie zalac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29377 Napisanych postów 62838 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902179
nie mam pojecia.zalezy jak bardzo organizm dostal po dupie. 3 miesiace pol roku... sprawa mocno indywidualna.jedyne co moge doradzic wychodz powoli.daj tluszcz na 50 gr i stopniowo dodawaj wegli patrzac na wage i jakosc sylwetki, nie rzucaj sie na jedznie czituj delikatnie i rozsadnie co tydz.jedz ogrom warzyw dodaj owoce.modl sie aby starczylo silnej woli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13754
skint73 mam pytanie po vlcd po tych dwoch dniach ladowania co dokladnie robiles na jakie kcal wbiles i cos podlalo fatem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Przejrzałem "zapiski" i doczytałem, że po tych 2 dniach wszedłem na 200 g węgli ed i potem delikatnie rotowałem zależnie od sylwetki

Co ciekawe, po takiej redukcji dużó trudniej łapałem fat, właściwie cały rok trzymałem całkiem sensowną sylwetkę, nawet pomimo dodawania sporszych jak dla mnie ilości węgli na jesieni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13754
ok dzieki za info
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Ja potrafię każde wyjście z redu spierd.... ć w tamtym roku vlcd w tym zbilansowaną. Wychodziłem jak skint tylko później popłynołem i odbicie było już spore.

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 157 Wiek 77 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 43269
siemano ile sie leci gdzies na tym vlcd lece juz 3.5 tyg waga ze 101 na 89 z pasa mialem ponad 90+ teraz 83
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887192
Tyle ile dasz radę i wtedy kiedy będziesz zadowolony z efektów :)
Jeden poleci 6 tygodni jeszcze inny 12 :] nie ma reguły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Inny rok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań - problem

Następny temat

Rozpisanie cyklu - 4 środki

WHEY premium