SFD.pl Po 35 roku życia

Dodaj odpowiedź

VI Ustawka Treningowa i Herosi WW kontra Drużyna Kolosa- 20 maj 2017

Wysłana -
Kolejna Ustawka Treningowa SFD odbędzie się z wyjątkowym wyzwaniem,w którym będzie mógł wziąć udział każdy forumowicz SFD.

Mistrzowie wyciskania wielokrotnego Wycwiel i Iti rzucili wyzwanie Kolosowi i jego drużynie

-kto w ciągu 15 minut wycisnie więcej razy

- sztangę leżąc o masie 50 kg:

Oni dwaj -herosi ww czy Kolos i jego drużyna w dowolnej ilości.

Tym sposobem,chcą zmobilizować Kolosa do dalszej redukcji wagi i poprawy parametrów siłowo-wytrzymałościowo -sylwetkowych oraz wciągnąć do zabawy forumowiczów,do pracy nad formą.

W tym temacie będziemy szukać chętnych do tego fascynujacego Wyzwania,spróbujemy także opracować taktyke i strategię tej próby-by oczywiście pokonać Herosów WW :).

Poza tym -każdy będziemógł tu wrzucić swoję próby ww ze sztangą 50 kg-na max powtórzeń lub na ilość zadanych powtórzeń w ak najkrótszym czasie.

Przydadzą się te próby-by nie spalić konkursowych powtórzeń złą technka wykonania.

Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Myslę masti że jak ktoś przyjdzie z poza forum to nie będziemy mieli nic przeciwko
Co do techniki wykonania nie będziemy się spierać ma być względnie poprawna czyli kontakt sztangi z klatką i w miarę czytelny wyprost ramion pozycja "górna" lub "klasyczna" do wyboru byle by jej nie zmieniać w trakcie wykonywania swojego podejścia.Ilość podejść każdego zawodnika dowolna jak i ilość wykonywanych ruchów w podejściu każda drużyna ma ten sam czas na wykonanie swojej próby (15min.)
Moze w tym wziąsć udział każdy i dorzucić swoje powtórzenia no chyba że Kolos zrobi kasting i sam wyznaczy swoją ekipę w końcu to On będzie nią rządził
Oczywiście nas z iti interesuje tylko wygrana jeńców nie bierzemy

Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2017-02-25 20:33:07
Wysłana -
Szykuje się walka byka z parowozem (szlachta z Wrocławia oczywiście robi za parowóz w tym starciu).
A tak z ciekawości ten cały kolos to ile repsów aktualnie robi? Tak na marginesie, jak on robi za kolosa, to jak nazwiemy ruskiego czołga z jego wynikami?
Wysłana -
Są już pierwsi chętni do drużyny Kolosa -Łukasz-zwycięzca zawodów w ZSE nr 2 w Poznaniu w 2009 roku.
Trochę czasu minęlo,teraz juz inne ciężary-ciekawe jak Łukaszowi teraz pójdzie?

Postaram się przy okazji nagrać krótką próbę Łukasza -na 20 powtórzeń i na 30 powtórzeń- na czas.

Wysłana -
Fans-klasyfikacja jest prosta,każdy może się dopasować :

- cienias
-dobrze zbudowany
-paker
-atleta
-kawał byka
-koń
-dzik
-gigant
-kolos
-kulturysta pro :)
-poza skalą
Wysłana -
masti dobrze mówi ja osobiście zawsze się zastanawiam nad "cieniasami" reszte wymienionych raczej łatwo przewidzieć.
Obciążenie jest stałe 50kg czy to dużo ? czy mało? zależy co się z tym chce zrobić
Razem z iti ważymy 156kg z jaką masą się zderzymy ??
Fans widzę że w nas wierzysz jak my sami
Wysłana -
wycwiel
masti dobrze mówi ja osobiście zawsze się zastanawiam nad "cieniasami" reszte wymienionych raczej łatwo przewidzieć.
Obciążenie jest stałe 50kg czy to dużo ? czy mało? zależy co się z tym chce zrobić
Razem z iti ważymy 156kg z jaką masą się zderzymy ??
Fans widzę że w nas wierzysz jak my sami

wycwiel nie tylko Fan
Wysłana -
Pewnie będę tam najlżejszy ale z 50kg już sobie radziłem ( bez limitu czasowego 311x ) i na Takiej Ustawce łatwo skóry nie oddam zwłaszcza że w drużynie z Wycwielem wiec muszę na maxa i jeszcze jeden raz i ...

Zmieniony przez - iti706 w dniu 2017-02-25 23:16:44
Wysłana -
Fan , Jawor50 - to my Dolny Śląsk
Wysłana -
! UWAGA !
Panowie i Panie na "dzień dobry"
nadchodzi On KOLOS który na pewno nie zamierza poddać się bez walki ! ... i jego Drużyna ...

Wysłana -
nie bede sie chwalil ale ja tez z Dolnego jestem
Strona 1 z 14
Dodaj odpowiedź