SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VI Ustawka SFD - StepOne Fitness Poznań 20 maj 2017

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5510

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Niestety temat Ustawek Treningowych nie działa-więc działam tutaj :)




Zapowiada się kolejna niesamowita przygoda treningowa w bardzo nowoczesnej siłowni StepOne Fitness w Poznaniu.

Do tego, obiekt ten znajduje się w budynku Termy Maltańskie,na Malcie-pięknym rejonie przy jeziorze Maltańskim.

Kto tam jeszcze nie trafił-jest okazja :)


Termin

20 maj,Sobota) godzina 11:00 do 14:00


Miejsce


StepOne Fitness,Poznań ul Termalna 1







Zainteresowani udziałem w tym programie

Panie,Panowie,dziewczyny ,chłopaki,czyli forumowicze-wpisuja się w tym temacie wrzucając aktualne zdjęcie orar informacje o sobie-staż treningowy,podstawowe dane antropometryczne itp.

Dla trenujących już w StepOne Fitness mamy specjalnie zarezerwowane 5 miejsc na ten program-przy swoim zgłoszeniu podajcie ibfo,że juz tam trenujecie.





Więcej info wkrótce tu wpiszę ale można juz korzystać z wiadomości z tematu tej Ustawki,założonego w dziale + 35


https://www.sfd.pl/VI_Ustawka_Treningowa_i_Herosi_WW_kontra_Drużyna_Kolosa_20_maj_2017-t1142273.html
















Zmieniony przez - masti w dniu 2017-04-28 19:53:59

Zmieniony przez - masti w dniu 2017-04-28 19:55:06

Zmieniony przez - masti w dniu 2017-04-28 19:57:45
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Info i zdjęcia są w tematach w dzialch Ustawki i w + 35.

Jak to dokładnie przebiegało-pełne 15 mit ciężkich zmagań mistrzów iformowiczów - na filmie.
Warto samemu czy z kolegami-przeprowadzić podobną próbę i porównać wyniki :)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
Zgłaszam swoją aplikację :D
Aksel lat 21, 188cm, 112kg
Obecnie zacząłem okres masowy, mam nadzieję że do ustawki moja siła wzrośnie i będę mógł coś podźwigać :P.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Myśłę,że też wspomożesz Drużynę Kolosa w walce przeciwko dwóm mistrzom wyciskania wielokrotnego :Wycwiel i Iti rzucili Wyzwanie całemu forum.
W Drużynie Kolosa może startować ilość uczestników-ograniczona tylko czasem próby-15 minut.



Mistrzowie wyciskania wielokrotnego Wycwiel i Iti rzucili wyzwanie Kolosowi i jego drużynie

-kto w ciągu 15 minut wycisnie więcej razy

- sztangę leżąc o masie 50 kg:

Oni dwaj -herosi ww czy Kolos i jego drużyna w dowolnej ilości.


Tym sposobem,chcą zmobilizować Kolosa do dalszej redukcji wagi i poprawy parametrów siłowo-wytrzymałościowo -sylwetkowych oraz wciągnąć do zabawy forumowiczów,do pracy nad formą.

W tym temacie będziemy szukać chętnych do tego fascynujacego Wyzwania,spróbujemy także opracować taktyke i strategię tej próby-by oczywiście pokonać Herosów WW :).





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7287 Napisanych postów 12489 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87751
My oczywiście ze swojej strony zrobimy wszystko żeby pokonac druzynę Kolosa
Zachęcamy wszystkich żeby spróbowali swoich sił w najprostszym ćwiczeniu jakim jest WW - sztanga ma mieć kontakt z klatką i wędruje do góry do wyprostu ramion oczywiście w największej ilości razy na ile nas stac lub jak napisał masti zgodnie z obraną taktyką przez drużynę- prawda że proste

masti ciekawie by to wyglądało jak byśmy mogli wykonywac boje równocześnie.A jak by sie okazało że chętnych jest naprawdę sporo chętnie pójdziemy na wydłużenie czasu przeznaczonego na próbę z 15min. na np.20min. czy 30min.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Zaproponowłem na siłowni,by ustawic dwie ławki koło siebie i równo to filmować-czekam na odpowiedź czy jest to możliwe


Zmieniony przez - masti w dniu 2017-05-09 23:08:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Fajna impreza siè szykuje ale to już chyba nie moja bajka, raz byłem na podobnej zabawie to jak mnie pamięć nie myli spuchlem po 60 czy 70 powt. Ci dobrzy machali ponad 200 powt. Na raz czas próby chyba był 5 min. Ale jsk juz się spuchnie to i tak nie ma się ochoty dalej wyciskac


Zmieniony przez - Szczypior.trenuje w dniu 2017-05-18 09:24:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Szczypior wpadaj-przydasz się-pewnie każdy z uczestników zrobi w tym czasie 15 minut 2 serie,więc dasz radę .
Tylko wyślij mnie na priv imie nazwisko bys mógł tam wejść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7287 Napisanych postów 12489 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87751
Kolego Szczypior ponad 200x to musiało byc 1/2 CC wagi lekkiej do 85kg i jak tyle ruchów to musiałeś trafić na MP z 50kg jeszcze taki wynik nie padł
Ale pracujemy nad tym
Wpadnij dostaniesz instrukcje jak się przygotować do WW z pierwszej ręki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Jak wpadnie to troche podciągnie s kolei Was w martwym ciągu i przysiadach.
W niedziele 260 kg poszło jak bułka z masłem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7287 Napisanych postów 12489 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87751
Tego to nie wiem ale WW na pewno poprawi wynik jak z nami pogada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Tak możliwe, że coś mi się pomyliło ale liczba 200 gdzieś się pojawiła ,może faktycznie ktoś opowiadał o 1/2 cc. Sprawdziłem wyniki i było ponad 160 co i tak jest kosmos. Chyba trzeba mieć predyspozycje bo moje 76 to jednak trochę śmiech a teraz to nie wiem czy 30 zrobię. Chętnie posłucham rad speców o ww
https://ms.gov.pl/pl/dzialalnosc/zaklady-poprawcze-schroniska-dla-nieletnich/aktualnosci/news,4801,iii-mistrzostwa-polski-nauczycieli-w-wyciskaniu.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

RELACJA - PUCHAR POLSKI POŁUDNIOWEJ PZKFITS W KiF 2017 – KRAKÓW

Następny temat

Dzień martwego ciągu w Fit for Free,Poznań

WHEY premium