SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VITA-MIN PLUS NOWA FORMUŁA

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9782

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
Poniżej informacja od Działu Badawczo-Rozwojowego Olimp-Labs®:

Informujemy, że VITA-MIN PLUS posiada od teraz nową, zmodyfikowaną formułę :

- ekstrakt miłorzębu japońskiego zastąpiono standaryzowanym ekstraktem zielonej herbaty (55%EGCG), w odpowiednio wysokiej dawce.

- dawka luteiny została zwiększona dwukrotnie !!

- formy niektórych składników mineralnych (tj. potasu, selenu, chromu) zostały zmienione dostosowując się do najnowszych europejskich wymagań prawa żywnościowego.

Informujemy, że nadal większość składników jest w postaci chelatów Albion®, a zastąpione składniki na pewno„powrócą"do składu tego produktu (jak i Vita-min Multiple Sport) jak tylko będzie taka możliwość. o czym niezwłocznie poinformujemy Pozdrawiamy

Bardziej szczegółowe informacje nt. produktu można znaleźć na stronie:
http://www.olimp-supplements.com/pl/index2.php?page=l_pr&id_pr=141&ids=63&str=2&sh=1 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Z tą podwojoną luteiną to dobrze, bo mi te komputery strasznie walą po oczach.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Dobrze, że już na początku określona została przyczyna zmiany tych 3ech form minerałów. Rekompensata w postaci zwiększonej dawki luteiny też mnie bardzo cieszy. Chciałoby się powiedzieć, "nie ma tego złego..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 193
zielona herbata zawiera katechiny o potwierdzonym badaniami działaniu na metabolizm!
co do miłorzębu to z dziada pradziada przekazywane było, że dobre na pamięć ale z tego co mi wiadomo w medycynie do dziś się nigdy to nie potwierdziło
no to kic do sklepu po 'nówki' :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
zielona herbata ma tyle zastosowan ze brak wrecz papieru

cos o niej bedzie i w Perfect Body nr 2 :D
zapraszam do lektury

z tego co wiem lada chwila rowneiz w Empikach :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 474
Nowa formuła bardzo mi odpowiada i twierdze że vit-multi są nadal nie do pobicia i cena i zawartość jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Zmiana na +
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Nutrifarm możesz zdrazić dlaczego UE zakazała chelatów ww minerałów?

Zmieniony przez - djfafa w dniu 2010-02-11 08:44:58

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
A kto tam trafi - za tymi unijnymi myślicielami!...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Nie tylko mnie dziwi powód. Skoro tak dokłądnie są przebadane i tyle skuteczniejsze niż formy nieorganiczne wiec jestem ciekaw uzasadnienia, zwłaszcza że chelaty magnezu czy żelaza są dopusczone.
Czyli rozumiem że chelaty potasu, chromu i selenu wylecą jako pojedyncze suplementy? Szkoda bo 2 ostatanie mam w stałej suplementacji.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
duzo gruntownie przebadanych skladnikow
jest na liscie 'podejrzanych'
jak napisal Slawek - sprobuj nadazyc z tymi ktorzy biora pieniadze za to aby sie na wykazac ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie Massacra 2 + BCAA Xplode + ...?

Następny temat

"Jakość Roku 2009" dla Olimp Laboratories

WHEY premium