SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VII ZAWODY W KULTURYSTYCE I FITNESS W SOPOCIE- ZAPRASZAM!

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10257

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
19.07.2014 o godz.11.00 rozpoczną się 7 już zawody w Sopocie. Miejsce zawodów - sopockie molo jak i szczyt sezonu letniego zachęca do udziału w wydarzeniu jeśli nie jako zawodnik/zawodniczka to jako widz.
Co roku sporo osób w terminie zawodów planuje weekendowy wypad nad morze co sprawia że możemy zobaczyć tam wiele znanych twarzy z naszego sportowego świata. Ja z Sylwią oczywiście mamy ten wyjazd wpisany w grafik, szczególnie że będę występował tam w roli sędziego. Pobyt w Sopocie to dla nas dodatkowa okazja do chwili wytchnienia i do spotkania z podopiecznymi z tamtych rejonów, sprawdzenia ich postępów i przeprowadzenia konsultacji Oczywiście będzie również relacja dla forumowiczów

Ktoś z Was się wybiera? Jeśli tak,to warto już pomyśleć o ewentualnym zakwaterowaniu bo przy ładnej pogodzie na ostatnią chwile może być ciężko...

Zmieniony przez - Artur Ś. w dniu 2014-06-12 13:05:59
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
atlas Dziękujemy.Przyjęliśmy Cię pod skrzydła opieki z super baza więc było dużo łatwiej .A do tego należysz do zawodników co słuchają i ciężko pracują.a to konieczne w tym sporcie.Rzeczywiście masy dobudujemy i poprawimy niedoskonałości w budowie i pozowaniu.Czas sprawdzić się w Europie i dlatego ruszamy ostro do pracy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Dodatkowo dla wszystkich chętnych forumowiczów będziemy przeprowadzać bezpłatne konsultacje z zakresu kulturystyki i fitness. Dodam że są one bardziej wymierne niż te online bo widzę Was w realu...
Będziecie mieli też okazje poznać sponsora działu Michała 7 Nutrition i zadać mu nurtujące Was pytania o suplementację czy nowe produkty!!!


Zmieniony przez - Artur Ś. w dniu 2014-06-12 13:15:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ktoś się wybiera?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja będę Myślałam, że ciężko będzie nam się spotkać chociaż raz a tu się okazuje, że spokojnie wychodzi nam raz na miesiąc póki co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Super, nie ma jak śledzić postępy na bieżąco i według tego wprowadzać potrzebne modyfikacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DORAFIT I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1551 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3565
Witaj Artur :)
Wybieram się do Sopotu :) Wystawiam 2 zawodniczki, więc jadę w roli....nie zawodniczki,ale trenerki :) Bardzo się cieszę na ten wyjazd, bo znam Henia , mieszkałam w Trójmieście 4 lata, więc zawsze miło jest zobaczyć znajome miejsca, ale i tez przypomnieć sobie własne starty, bo stratowałam u Henia 2 razy w fitness sylwetkowym.

Miło będzie sie poznać :) do zobaczenia! Pozdrawiam ciepło

IHS TEAM
Ekspert IHS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Witaj Dorota.Znamy się już i fajnie będzie Cie zobaczyć i posędziować Twoje zawodniczki ponownie.Miałem wczoraj przyjemność chyba tez sędziować Twoje podopieczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DORAFIT I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1551 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3565
Czyżby na Miss F u t u r e b o d y? Tam była tylko jedna moja zawodniczka: Beatka Cisowska. Będzie tez startować w Sopocie

IHS TEAM
Ekspert IHS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Tak Dorota na Futurebody.Sędziowałem -pamiętam.Będę też w Sopocie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
Melduję się. Fajnie, że będzie można porozmawiać i czegoś się dowiedzieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od nas z klubu też wychodzi kilku zawodników i jedna zawodniczka a przyszli zawodnicy jadą zobaczyć jak to wygląda na żywo. Przy sprzyjającej pogodzie będzie to świetny weekendowy wypad - nie możemy się doczekać!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AMATEUR OLYMPIA EUROPE

Następny temat

BPS czyli bezpośrednio przed startem.Odwadnianie i ładowanie.

WHEY premium