SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VII MP Juniorek i Juniorów do lat 18 i 23 oraz Seniorek i Seniorów w TSK - 06-08.10.2017

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46199

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów do lat 18 i 23 oraz Seniorek i Seniorów odbędą się w znanej już Hali Sportowej w Sosnowcu przy ulicy Żeromskiego 9,gdzie dwukrotnie już organizowano zawody w Wyciskaniu Leżąc, które cieszyły się dobra opinią zarówno wśród zawodników jak i kibiców. Do organizacji zawodów włączył się Urząd Miasta Sosnowca, gdzie patronat nad mistrzostwami Polski objął prezydent Miasta Sosnowca pan Arkadiusz Checiński oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu na czele z dyrektorem panem Rafałem Łydkiem. Mamy dużo czasu na przygotowanie mistrzostw i chcemy aby te mistrzostwa wypadły jak najlepiej i już zaczynamy przygotowania oraz poszukujemy sponsorów. Być może uda się jeszcze zmienić nazwę imprezy na międzynarodowe.























Zmieniony przez - gregorterm w dniu 2017-10-03 07:30:46
2

gregorterm

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Odkurzone.
Ekipa Kobry Kościan przywiozła z Mistrzostw 3 złote medale, 2 srebrne i 1 brązowy
http://www.kurier-lokalny.com/?p=2471 

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9793
może standardem na takich imprezach będą starty na dwóch pomostach. Frekwencja pewnie będzie bardzo duża zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Myślę, że na jednym pomoście jest atrakcyjniej, jeżeli będzie dużo zgłoszeń zawody zaczniemy w piątek.
2

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 264 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3693
Zgadzam się z Gregortermem. Na dwa pomosty jest szybciej ale czasemstartuje dwóch dobrych zawodników jednocześnie i jest lipa. A o co chodzi z tymi międzynarodowymi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Może nie lipa jak idzie dwóch dobrych zawodników, ale często bywało tak ze na jednym i drugim pomoście szli równocześnie zawodnicy z jednego klubu i wtedy trener latał pomiędzy pomostami jak wariat.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 264 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3693
To też prawda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5242 Napisanych postów 19352 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336194
rolandman
A o co chodzi z tymi międzynarodowymi?


Wtedy byłaby możliwość startu zawodników z poza naszego kraju...oczywiście oni nie mogą być zapisywani jako rekordziści Polski , ale mogą urozmaicić rywalizację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 264 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3693
Hmmm, a ja myślałem, że jak MP to dla Polskich zawodników.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5242 Napisanych postów 19352 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336194
rolandman
Hmmm, a ja myślałem, że jak MP to dla Polskich zawodników.


Bo tak logicznie myśląc pasuje....jednak możliwe że przepisy dopuszczają straty zawodników z innych krajów , którzy w sowich państwach również posiadają licencje IPF.
Szczerze mówiąc na jakiej podstawie ktoś to stwierdzi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Na tej że zawodników zgłosi macierzyste federacja.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 264 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3693
Jak dla mnie to logiczne jest, że zawodnicy z różnych państw tej samej federacji startują na zawodach międzynarodowych (mp,ms) które są po to organizowane. A w danym kraju wyłania się mistrza "miejscowego" Wiem, że Stanek jest mistrzem Irlandii i to też mnie zastanawiało jak to możliwe skoro reprezentuje Polskę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

5th Open WPA Europe Champ - 18-21.05.2017 Łuck - Ukraina

Wiecej