SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VII MISTRZOSTWA POLSKI NAUCZYCIELI W WYCISKANIU WIELOKROTNYM SZTANGI LEŻĄC

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 17000

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7287 Napisanych postów 12489 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87749
A czy wcześniej było dobrze
Dekomunizacja może jeszcze reforma sądownictwa albo łamanie demokracji
Nie ma obowiązku korzystania z "akcentu" ale warto korzystać z rozumu a on podpowiada żeby zrobić opis zakresu ruchu i jego oceny w sposób dla wszystkich czytelny i jednoznaczny.I tak do pełni szczęścia potrzebny jest sędzia który potrafi wyegzekwować zapis w sposób transparentny ale do tego potrzebuje narzędzi jakim powinien być regulamin.
A co do MPN zawsze jest propozycja organizacji i może sie zgłosic kazdy z naszego grona i je organizowac jak uważa za słuszne nie pamiętam żebym kogoś za to krytykował ( no chyba że za opieszałość) za to pamiętam jak mnie krytykowano za zmiany ( wprowadzenie pozycji dolnej , za chęć rozszerzenia możliwości startu innym osobom nie wspomnę o "akcencie" ).Dosyć tego do organizatorów pretensji nie mam bo wiedzą co znaczy zorganizowac zawody ale do Tych którzy nie organizują a snują teorie spiskowe.



Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2017-12-18 13:22:18

Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2017-12-18 13:27:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
wycwiel
.Dosyć tego do organizatorów pretensji nie mam bo wiedzą co znaczy zorganizowac zawody ale do Tych którzy nie organizują a snują teorie spiskowe.



Myślę że to nie do mnie skierowana uwaga....?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7287 Napisanych postów 12489 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87749
Nie nie do Ciebie
Są jeszcze tacy którzy uważają że jak proponuję jakąś zmianę to na pewno pod siebie .Też byś się pewnie w końcu wnerwił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
wycwiel
Nie nie do Ciebie
Są jeszcze tacy którzy uważają że jak proponuję jakąś zmianę to na pewno pod siebie .Też byś się pewnie w końcu wnerwił


To jest przykre że niektórzy nie potrafią docenić czyjejś pracy.....

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 171
Witam proszę napisać jakie były wyniki i kolejne miejsca na tych mistrzostwach nauczycieli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
mdzej25

Szkoda że nie chciało Ci się przeczytać całego tematu....wyniki były na 8-ej stronie

Wyniki








Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2018-05-16 17:34:14
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Puchar Świata w podnoszeniu ciężarów niepełnosprawnych - 25.02-04.-3.2017 r.

Następny temat

XIV Mistrzostwa TKKF Tęcza Gostyń w Wyciskaniu Leżąc - 08.04.2017r.

WHEY premium