SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VII MISTRZOSTWA POLSKI NAUCZYCIELI W WYCISKANIU WIELOKROTNYM SZTANGI LEŻĄC

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 17005

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7287 Napisanych postów 12489 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87749
No i co w związku z tym przecież ja nie jestem organizatorem , Jarosławem też nie choć przez chwile dzięki Wam tak się poczułem a piszecie tak jak bym to ja decydował jak mają się odbyć MPN.Ja mogę chętnie coś doradzić jeżeli ktoś chce mojej rady ale póki co organizator VIII MPN ze mną się nie kontaktował.Dlaczego wybrał taką opcję trzeba się pytać jego.Może mu bardziej odpowiada,bardziej do niego przemawia,łatwiej mu przygotować sędziego tego nie wiem.Ja tam się "delektuję" wszystkim co WW i zjawię się napewno tylko chciał bym wiedzieć wcześniej do czego mam się przygotować .
Acha Coach kiedy to ja niby Ciebie krytykowałem to raczej ja się spotkałem z krytyką kiedy zaproponowałem mój pomysł na sędziowanie czyli "akcent" a tu masz przyjął się .
I też Was kochane chłopaki pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Wszystko będzie dobrze, jest jeszcze trochę czasu, dogadacie się.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 675 Wiek 52 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5600
Pewnie, że się dogadamy Grzegorz, z Wycwielem zawsze :)
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 551 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11003
w sumie to już się czuję jakbyśmy byli

..siła i rowność..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7287 Napisanych postów 12489 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87749
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
Zauważyłem też że w nazwie podanej przez organizatora niema dopisku ,,nauczycieli,, a regulaminie brak dopisku o możliwości startów zawodników nie będących nauczycielami ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
bez akcentu to jest zabawa , a nie weryfikowalne zawody
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 675 Wiek 52 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5600
Zabawa to jest w sylwestra, na imprezach i weselach. Każdy sport w którym się startuje w zawodach jest rywalizacją, kwestia ustaleń technicznych, które z czasem powstały, nie może deprecjonować tego dobrego co było wcześniej. Tak poza sportem aczkolwiek podobnie, teraz mamy w kraju dekomunizację nazw ulic, które nie pasują partii rządzącej, wcześniej np 22 lipca, 8 marca, 1 maja nikomu nie przeszkadzało a teraz się zmienia , robi zamieszanie, wydaje pieniądze na aleje i place Kaczyńskich...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
Powiem tak , że zarówno w WW jak i w WL zawsze będą różnice w ocenie boju....niema jednej federacji WL która określałaby ogólne zasady zaliczania boju. Tym bardziej jeśli chodzi o WW , tutaj już całkowicie niema ma nad tym kontroli... aczkolwiek są tacy co chcieliby to wszystko poukładać jak należy.

Ale nie można komukolwiek narzucać zasad na danej imprezie....niestety
Mało tego , to praktycznie każdy mógłby nazwać swoje zawody Mistrzostwami Polski bo nikt nie może mu tego zabronić...taka jest prawda
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Puchar Świata w podnoszeniu ciężarów niepełnosprawnych - 25.02-04.-3.2017 r.

Następny temat

XIV Mistrzostwa TKKF Tęcza Gostyń w Wyciskaniu Leżąc - 08.04.2017r.

WHEY premium