SFD.pl Aktualności - Sporty Siłowe

Dodaj odpowiedź

VII Kościańskie zmagania Trójbojowe - 10.06.2017 r.

Wysłana -
Zawody odbędą się w wyciskaniu i martwym ciągu.

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Pewnie znowu tylko dla wybrańców, tak jak ostatnio...?
Wysłana -
A no zobaczymy.
Wysłana -
KOŚCIAŃSKIE ZMAGANIA TRÓJBOJOWE 2017

REGULAMIN ZAWODÓW

§ 1.
Organizatorem zawodów jest Klub Kobra Kościan, korzystający ze wsparcia Miasta Kościana.

§ 2.
Zawody odbędą się 10 czerwca 2017 roku o godz. 12:00 na dziedzińcu Kościańskiego Ośrodka Kultury przy ul. Mickiewicza 11, a w razie niepogody w „Szymkowiak Klub” przy ul. Bernardyńskiej 2.

§ 3.
Podczas zawodów odbędą się dwie konkurencje trójbojowe: WYCISKANIE LEŻĄC i MARTWY CIĄG. Zawodnicy i zawodniczki mogą startować w obu konkurencjach lub tylko jednej z nich. Każda konkurencja będzie miała osobną klasyfikację i osobne nagrody.

§ 4.
Zawody zostaną przeprowadzone w formule OPEN, tzn. bez podziału wagowego, z rozróżnieniem na następujące kategorie:
1. kobiety open
2. mężczyźni + 20
3. mężczyźni juniorzy do lat 20

§ 5.
Końcowa klasyfikacja zawodników zostanie ustalona na podstawie formuły Wilksa, czyli stosunku podniesionego ciężaru do współczynnika wagi ciała startującego.

§ 6.
Warunkiem uczestnictwa w zawodach jest dokonanie zgłoszenia na facebooku (wiadomość, komentarz pod ogłoszeniem) lub na miejscu, nie później niż 30 minut przed rozpoczęciem zawodów.

§ 7.
Wszyscy zawodnicy i wszystkie zawodniczki zobowiązani są do okazania dokumentu tożsamości. Dokument tożsamości winien zawierać miejsce zameldowania, celem ustalenia stawki wpisowego. Osoby korzystające z zameldowania czasowego mogą okazać stosowne zaświadczenie.

§ 8.
Obowiązują następujące stawki wpisowego:

Miejsce zamieszkania / Stawka za start w jednej konkurencji / Stawka za start w obu konkurencjach
Kościan: 10 zł/15 zł
Powiat kościański: 20 zł/30 zł
Pozostałe: 30 zł/50 zł

§ 9.
Wszyscy zawodnicy i wszystkie zawodniczki zobowiązani są do ubioru sportowego (dres lub spodenki sportowe, koszulka, obuwie sportowe). Podczas wyciskania dopuszczalne jest używanie nadgarstków. Podczas martwego ciągu NIE można używać pasków.

§ 10.
Uczestnicy startują na własną odpowiedzialność (w przypadku uczestników niepełnoletnich na odpowiedzialność rodziców lub opiekunów prawnych). Zgłoszenie do imprezy jest równoznaczne z akceptacją poniższej deklaracji: „Przyjmuję do wiadomości, że w razie wypadku nie mogę wnosić żadnych roszczeń w stosunku do organizatora. Przyjmuję do wiadomości, że należy przestrzegać warunków regulaminu i zgadzam się z jego warunkami”. Organizator i wszelkie osoby z nim współpracujące, a także osoby związane z przeprowadzeniem i organizacją imprezy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne szkody osobiste, rzeczowe lub majątkowe, które wystąpią przed, w trakcie lub po konkursie. Uczestnicy ponoszą odpowiedzialność cywilną i prawną za wszystkie szkody powstałe z ich winy. Brak znajomości regulaminu nie zwalnia uczestników z odpowiedzialności.

§ 11.
Zarówno wyciskanie leżąc, jak i martwy ciąg rozegrane zostaną według stosownych przepisów IPF/PZKFiTS, interpretowanych jednak liberalnie, na korzyść zawodnika (np. dopuszczalne będzie lekkie „wózkowanie” przy martwym ciągu). Jeśli chodzi o wyciskanie leżąc, obowiązują KOMENDY i Zatrzymanie sztangi na piersiach. Przepisy można ściągnąć tutaj: http://pzkfits.pl/…/uploads/2016/10/ipf_rulebook_2016_pl.pdf

§ 12.
O wszelkich sprawach nie objętych niniejszym regulaminem decyduje organizator.
Wysłana -
Może być ciekawie ,pewnie siè pojawię.
Wysłana -
Szczypior.trenuje
Może być ciekawie ,pewnie siè pojawię.

Pewnie a jak do tego masz niedaleko.
Wysłana -
Zawody bardzo fajne,podobało mi się ,gdyby ktoś miał wyniki to proszę o wrzucenie. Wrzucam swoje podejścia ,może ktoś będzie chciał luknąć


Zmieniony przez - Szczypior.trenuje w dniu 2017-06-10 20:55:50

Zmieniony przez - Szczypior.trenuje w dniu 2017-06-10 20:56:28
Wysłana -
.


Wysłana -
Poczekamy, może udostępnią wyniki.
Wysłana -
. Poziom wysoki,moje 282.5kg na poprzedniej edycji dawało 1 miejsce

Zmieniony przez - Szczypior.trenuje w dniu 2017-06-11 21:56:55
Wysłana -
Ładne wyniki Szczypior...GRATY !!!
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź