SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VIII Mistrzostwa Polski Nauczycieli w WW - 14.04.2018 TERESIN

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
ze strony organizatora.

Zapraszamy na VIII Mistrzostwa Polski Nauczycieli w Wyciskaniu Wielokrotnym Sztangi Leżąc, które odbędą się w kwietniu 2018r. w Teresinie, Al. XX-lecia 32.

Organizatorem zawodów jest Gmina Teresin, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Teresinie , Szkoła Podstawowa im. św. Maksymiliana Kolbego w Teresinie, UKS Aktimax Teresin, Gminny Koordynator Sportu Szkolnego oraz Gminny Animator Sportu. Zawody odbędą się na hali sportowej GOSIR .

Rozgrywamy kategorie indywidualne nauczycieli, w podziale na mężczyzn, kobiety oraz drużynowo.





















Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2018-03-08 18:10:06
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
wycwiel
Nie ma żadnych uwag więc wprowadzamy w życie propozycje .
Nowy temat IX MP Nauczycieli w WW wstawię w najbliższych dniach.


Wczoraj utworzyłem już kalendarz z WW 2019 , jak założysz temat to od razu wstawię...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
.....


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2018-03-08 18:10:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 21 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1378
Witam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 21 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1378
Dzięki za pomoc. W regulaminie to moje niedopatrzenie, zaraz poprawimy, ale z drugiej strony... może to nie głupi pomysł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7287 Napisanych postów 12489 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87749
Pomysł nie jest głupi tak się rozgrywa MP i PP oraz wiele ogólnopolskich imprez .Ostatnia z takim regulaminem w której brałem udział to grudniowy Krakowski Mocny Wycisk 7. Na pewno "akcent" jest łatwiejszy do sędziowania .Kolega Coach i meftem pewnie rozwiną temat ja ze swojej strony od razu powiem że jest mi to zupełnie obojętne jako zawodnikowi MPN czy "akcent" czy "ciąg" . Chciałbym tylko wiedzieć z dwa miesiące przed zawodami jaki będzie zapis w regulaminie VIII MPN.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3007 Napisanych postów 2648 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29842
W nazwie, tytule zawodów jest błąd brakuje słowa " NAUCZYCIELI " i myli się z MP w WW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 21 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1378
Regulamin zamieszczony na stronie uksaktimax.pl został poprawiony. Bardzo proszę o pomoc i dopisanie w tytule tego forum "Nauczycieli", będę wdzięczny :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7287 Napisanych postów 12489 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87749
Czy organizator nie może wstawić regulaminu na forum?
Ja np. nie posiadam tego programu żeby odczytać ze str. organizatora.
Albo chociaż napisać czy obowiązuje "akcent" czy nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
wycwiel
Czy organizator nie może wstawić regulaminu na forum?
Ja np. nie posiadam tego programu żeby odczytać ze str. organizatora.
Albo chociaż napisać czy obowiązuje "akcent" czy nie


Wstawiłem poprawioną wersję regulaminu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7287 Napisanych postów 12489 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87749
Widzę że punkt 8 Wykonanie jest nie zmienione czyli zostaje "akcent"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Może być ciekawie.

gregorterm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kalendarz innych federacji oraz pozostałych imprez - 2018

Następny temat

Kalendarz imprez w Wyciskaniu Wielokrotnym - 2018

WHEY premium