SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VICHY

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8259

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 143 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3544
Mam pewien problem, którym są rozstępy i cellulit. Czy ktoś z was stosowal kosmetyki vichy na te przypadłości i co możecie o nich powiedzieć? jakie są ceny i czy te kosmetyki sa warte swoich cen?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ze srodkow na cell uzywalam i Vichy, Avon, Loreal i jakies polskie. Vichy bez wątpienia był najlepszy i najdłużej efekt pozostawał.
A co do antyperspirantów sama chętnie spróbuję ten antidral
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4424 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
hmmmm. gdzieś niżej jest post o tym.
trzeba poszukać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
ANIA mowisz zapewne o nowym kremie Vichy,jest on wart swojej ceny,ale polecam cos tańszego równie skutecznego-nowy krem avonu na cellulitis,jest teraz chyba w promocji za 35,90 a Vichy jest po 98zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1529 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9157
Na rynku jest wiele kremow, ale jesli chcesz miec, jak najszybsze efekty to najlepszy wydaje mi prepart Vichy. Chociaz np. moja mama jest bardzo zadowolona z kremu na cellulit Avonu, o ktorym wspomniala Jenna. Dla lepszych efektow warto tez stosowac oklady z alg, gimanstyke i pic duzo wody


Zmieniony przez - Nicci w dniu 2004-04-07 19:28:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 143 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3544
osobiście wydaje mi się, że to wlasnie vixhy ma preparaty właśnie najlepsze, świadczy chociazby o tym sama cena. Powiedzcie mi jeszcze proszę czy znacie jakieś dobre antyperspiranty. Wiem właśnie, ze są dostępne z vichy, ale nie sa one tanie a taki anty starcza na niecaly miesiąc. Zwykle rzeczy już mi nie pomagaja, a własniewie nigdy nie pomagaly. Czy to lato, czy nawet zima zawsze się pocę. To troszkę uciążliwe, bo co innego gdybym była facetem, ale dziewczyna z wielką plamą pod pachą to straszny widok. Więc jesli macie jakieś sprawdzone i naprawdę skuteczne środki proszę o pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
ANIU krem avonu jest naprawde skuteczny,nie sugeruj sie tym ,że vichy jest dobry bo drogi.Jesli chodzi o antyperspiranty to mam ten sam problem bo zadne mi nie odpowiada,moze idz do dermatologa? Moja kolezanka kiedys byla i przepisal jej jakis aerozol na recepte.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 219 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7804
W aptece bez recepty (chyba) mozesz kupić "antidral". Moja siostra kiedyś miała okropne problemy z poceniem się. Poszła do dermatologa i jej to polecił. Smarujesz się tym pod pachami raz na jakiś czas i masz spokój na kilka dni. Siora bardzo go chwaliła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skuteczny jest także Etiaxil; tutaj można zobaczyć komentarze o tych preparatach:

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/censura.php?tsid=1&csid=78c35c367ef8c930c47a34aea41065d6&cmd=browse&category_id=31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 143 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3544
no to chyba pójdę za radą Jenny i zakupię sobie ten krem z Avonu. Wszystkiego trzeba spróbować. Co do anty to też poszukam chociaż już zwątpiłam we wszystkie środki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
krem avonu wcale nie jest taki super...ala jak na swoje cene bo w porownaniu z vivhy jest tani, to moze byc... i wsumie wydajny jest jest go 200ml ale na dosyc dlugo starcza tzn zalerzy co bedziesz smarowac...ale mozesz tego sprobowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 143 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3544
acha.. no to mnie pocieszyłaś.. to ja może to jeszcze przemyślę czy vichy czy avon.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odwodnienie hipotoniczne

Następny temat

Decadurabolin a stawy.

WHEY premium