SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uzyskanie "imponującej" sylwetki jak na YT.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2317

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 406
Witam :)

Od 3 miesięcy trenuje na siłowni,dietę aktualnie trzymam na 3000 kcal , od 2 tygodni stosuję kreatynę.Moim celem jest stworzenie sylwetki jaką ma raper na teledysku :





Jest po prostu dla mnie imponująco wielki.Widzę wprost że jest dość mocno docięty no ale kurczę jak dla mnie on wygląda na niesamowicie wielkiego.Co zrobić by dojść do czegoś takiego?Jak rozplanować trening,na co skupić największą uwagę itd?



Moje aktualne "parametry" prezentują się następująco



181cm/103kg

115 cm w klatce piersiowej

96 cm w obwodzie brzucha

43 cm w obwodzie bicepsa

60 cm w obwodzie uda

45 cm w obwodzie łydki



Bodyfatu nie mam pojęcia ile mam ale lekko mięśnie brzucha odsłaniają się powoli.Załączam zdjęcie sylwetki.Co musiałbym zrobić by wyglądać jak on?Masować przez najbliższy rok?Robić redukcje a następnie masować?Dodać np wiele podciągnięć ??Kurczę nie mam po prostu pojęcia jak chwycić się by uzyskać taką sylwetkę



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Rapera oglądac nie będę, ale u Ciebie się żadne mięśnie brzucha nie odsłaniają. Tu trzeba znacznej redukcji, a w dalszej, dość odległejbperspektywie budowac masę mięśniową przemyslanym treningiem i dietą. I jest to praca na lata.
2

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 406
Ulany niesamowicie chyba raczej nie jestem :P obstawiałbym i tak myślę że mam gdzieś 18-19% bodyfat.O odsłaniające mięśnie brzucha chodziło mi raczej o te "górnę' gdzie te 4 kostki jaka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 406
ąś widać .By wyglądać fajnie to wystarczy już 12% .Z 19% do 12% myślę że raczej zejdę w przeciągu 4-5 miesięcy a tu sądzisz że lata? O.o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
Niestety ale tłuszczu masz powyżej 20 % . Dużo roboty przed Tobą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Dobre samopoczucie jest bardzo istotne, natomiast realizm tez jest wskazany. W 4-5 miesięcy nie da sie zredukowac i zbudowac duzej masy mięsniowej.
2

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Mięśnia Ci się nie odsłanaiją, trzeba zacząć od reduckji i sprawdzić co pod tłuszczem siedzi wtedy mozna sprawdzić jak sylwetka się prezentuje, ale raczej myśle że na wszystki partiach mięśniowych się trzeba skupić

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niedowaga Kobieta 24L

Następny temat

Dieta na masę - Prosze o pomoc, sugestie

WHEY premium