SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uzupełnienie profilu - problem!

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1970

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 204
witam,

od wczoraj próbuję ukończyć uzupełnianie profilu w 100%, gdyż chcę skorzystać z dziennika żywieniowego.
Obecnie na moim profilu widnieje informacja, że jest on ukończony w 90% i że mam dodać jeszcze tylko zdjęcie sylwetki. Mogę je dodąć to nie problem dla mnie, jednak klikając w rzekomy link, który powinien mnie przenieść do "ładowania zdjęcia" nie działa. Nic nie mogę zrobić bv ukończyć uzupełnianie profilu. Najwidoczniej jakiś błąd jest na moim koncie. proszę o pomoc!
W załączeniu PrintScrean by było wiadomo o co mi chodzi.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4551 Napisanych postów 48991 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522464
proszę wylogować się i zalogować ponownie, sprawdzić czy problem występuje na innej przeglądarce, jeśli jest taka możliwość sprawdzić na innym komputerze, wyczyścić dane przeglądarki (ciasteczka itp), kliknąć CTRL+F5

profile to działka PoTreningu, SFD to osobna administracja - proszę podać więcej informacji (nazwa i wersja systemu operacyjnego i przeglądarki) - problem zostanie przekazany ludziom od spraw PT

można też pisać samemu na maila: [email protected]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o usunięcie tematu

Następny temat

Szybkie pytanie bez logowania, problem.

WHEY premium