SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uwierz w siebie-Jesteś najlepszy !!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27769

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
Info zaczerpnalem z Super Dunks III, padly tam bardzo madre slowa, przeczytajcie do konca-naprawde warto

Pozytywna motywacja

W celu dobrej motywacji, musisz zdać sobie sprawę z tego co masz jeszcze do zrobienia i w jaki sposób powinieneś działać. Musisz wiedzieć, że nie możesz z tym czekać do jutra. Jest to uczucie chęci wyprzedzenia tego co masz zrobić w przyszłości aby wypełnić swoje marzenia. Kiedy "już czas abyś to zrobił" lub w jakiś inny sposób Cię namawiać. To co nazywamy pozytywną motywacją to siła, która kieruje Cię do sukcesu i klucz do Twoich przyszłych zachowań. To odczucie dające siłę i energię, która pozwoli Ci osiągnąć zwycięstwo. Siła wewnętrzna jest Ci nie zbędna do dokładnego wykonywania wszystkich ćwiczeń. To inspiracja do zwycięstwa. Albo masz prawdziwe pragnienie osiągnięcia celu i to umożliwi Ci dopięcia swego, albo nie jesteś jeszcze do tego odpowiednio nastawiony. Musisz chcieć zwyciężać aby zwyciężyć. Pozytywna motywacja jest trudnym do nauczenia odczuciem. Mamy kilka technik, które mogą Ci być pomocne gdy czasami Twoja motywacja będzie zbyt niska. Jedną z nich jest słuchanie muzyki w czasie gdy ćwiczysz. Rytmiczna muzyka pobudza Twoje ciało i nadaje tempo Twojej pracy. Oglądanie kaset video z Twoimi ulubionymi sportowcami np. koszykarzami w akcji jest również skuteczną technika podnoszenia swojej motywacji. W ten sposób inspirujesz się chcąc być podobnym do sportowca, którego podziwiasz. Obserwacja własnych postępów też zwiększ motywację. Po pierwszym tygodniu Twojej pracy zauważysz postępy. To z pewnością pobudzi Cię do dalszej pracy w kierunku osiągnięcia sukcesu. Ustalenie sobie celów, wewnętrzna wiara w siebie pozytywnie działa i pozytywna motywacja są to cztery główne czynniki, ale zarazem bardzo ważne. Wszystkie je musisz wypełnić podczas 10 tygodniowego treningu i w czasie całego swojego życia, w celu osiągnięcia sukcesu w sporcie i w życiu. Są bardzo znaczące więc nie ograniczaj się do przeczytania ich, ale postaraj się wcielić je w życie.

Wiara w siebie

Jednym z najistotniejszych czynników, które pomogą osiągnąć Ci sukces sportowy jest wiara w siebie, myśl że chcesz i wiesz jak masz osiągnąć cele które sobie ustaliłeś. Taki sposób rozumowania stosuje wielu sportowców i wiele drożyn na całym świecie , to naprawdę daje efekty. Teraz tylko ty zdecydujesz czy wykorzystasz tę tajemnicę i wprowadzisz ją w życie. Dla większej efektywności treningu powinieneś przez cały okres treningu i dalszego uprawiania dyscypliny, którą wybrałeś, bardzo silnie - jest to szczególnie ważne - SILNIE WIEŻYĆ w siebie i pozytywnie myśleć o swoich zamierzeniach. Nie myśl nie mogę, nie chcę. Powiedz: OSIĄGNĘ SUKCES!! Nawet przez chwilę nie myśl w inny sposób. Zwątpienie nie pozwoli Ci osiągnąć zamierzonych celów. Jeżeli zaczniesz się wahać to powiększy Twoją niechęć do dalszego trening u, będziesz niezadowolony i przegrasz. Ale jeżeli będziesz mocno wierzył w siebie powtarzając sobie "chcę" i "mogę", będziesz wyobrażał siebie jako zwycięzcę, stworzysz pozytywne odniesienie do siebie, osiągniesz olbrzymią motywację do uczestnictwa w ćwiczeniach koniecznych do osiągnięcia Twoich celów, które w końcu wiodą do osiągnięcia sportowego sukcesu.


UWIERZ W SIEBIE !!!!!!





Zmieniony przez - Pauleq w dniu 2005-05-06 15:27:43
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
stresc to bo czytam i zaraz mi mysli uciekaja i nie potrafie tego przeczytac calego a chyba ciekawe to jest
1

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130


Chodzi o to ze musisz sobie mowic ze jestes najlepszy, ze dasz, ze nie ma dla Ciebie rzeczy trudnych i nie mozliwych...

p.s sogi oczywisci zwracam w rece wlascicieli

Zmieniony przez - Pauleq w dniu 2005-05-06 15:33:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1271 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13387
i tak nic nie jest lepsze od tego jak inni na ciebie patrza i mowia, wow tez tak chce grac/wygladac/walczyc itp to jest dopiero motywacja do dalszych dzialan

doradca w AD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
dokladnie, w szkolem mialem sytuacje: dziewczyna sie przytulila do mnie i odrazu haslo: "uuu"...juz wiedzialem co tzn.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 454 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11644
bardzo dobry artykół

Pozdrawiam!!!

Nigdy się nie poddawaj!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 454 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11644
artykuł - za szybko dałem shift

Nigdy się nie poddawaj!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
zawsze mozna edytowac

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1271 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13387
pauleq dla takich rzeczy poprostu sie zyje :P:P

doradca w AD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 519 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10694
dobry

====================
..::[_Dragon_]::..
====================

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2747 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24063
Zawsze tak mysle i postepuje, juz od niewiem kiedy, mam takie nastawienie na swiat i na sport i na wszystko, choc wiadomo ze nie zawsze wszystko wychodzi...



SOG - za art.

**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zero motywacji

Następny temat

gdzie można kupić rzeczy potrzebne do budowy własnej siłowni

WHEY premium