SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Utrata masy mięśniowej.

Wysłana -
Witam, zainwestowałem w domową siłownię. Jestem niestety strasznie chudy, dokładniej, to 177cm i 59kg, więc zdaję sobie sprawę, że muszę nabrać masy mięśniowej, lecz nie mam pieniędzy na trzymanie diety. Chciałbym kupić jednokrotnie odżywkę białkową sygnowaną marką SFD, dokładnie zestaw 3x750g. Mój znajomy nabrał masy po zakupie 900g, więc myślę, że mi także się uda. Bardziej dręczy mnie pytanie, czy po zbudowaniu jakiejkolwiek masy mięśniowej, kiedy białko już mi się skończy, to za szybko tej masy mięśniowej nie zgubie?


Jako lekki offtop chciałbym spytać, czy posiadacie może jakiś link do planu pasującego wyłącznie do tej ławki? Oczywiście posiadam talerze, hantle oraz gryf lekko łamany i prosty.

Zmieniony przez - Skibru w dniu 2018-02-13 20:02:41

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Po 900 g odżywki białkowej to się nie da widocznie nabrać masy. To tak jakby zjeść 900 g kurczaka i liczyć na przyrosty. No i warto policzyć, co tańsze - mięso, czy odżywka. Odżywka to uzupełnienie diety, nie jakiś magiczny produkt. Trzymanie diety nie musi być drogi, bo i tak coś musisz jeść - ziemniaki plus wątróbka/jajka sadzone/kurczak (niekoniecznie pierś) - i to jest zbilansowany tani posiłek.
Wysłana -
Na ławkę miałeś kasę, na odżywki masz kasę a na dietę nie?
Wysłana -
pomyśl logicznie o tym co napisałeś, przyjmując nawet co jest niemożliwe, że po tych 3x750g wchłoniesz w mięśnie 100% to masz 2kg więcej a to jest nic. Oczywiście to tylko dla zobrazowania sytuacji, bo niemożliwe jest takie wykorzystanie, niestety bez ustabilizowania diety nie zrobisz nic. Dieta nie jest droga i ja się o tym przekonałem, że wydaję mniej pilnując michę niż z czasów jak tej diety nie miałem
https://potreningu.pl/articles/1412/dieta-nie-musi-byc-droga 
Wysłana -
Planu treningowego nie dostosowuje się pod daną ławkę Aby ułożyć trening, zapraszam do odpowiedniego działu. Inwestowanie w sprzęt domowy nie jest dobrym pomysłem. O ile na poczatku coś tam można poćwiczyć, to z czasem nie zrobisz progresu i będziesz sprzedawał.

http://m.sfd.pl/Trening_dla_początkujących-f114.html

https://potreningu.pl/articles/663/dieta-na-mase-na-kazda-kieszen


Zmieniony przez - domer w dniu 2018-02-15 07:44:29
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź