SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uszkodzony bark-Suplement

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2556

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 17375
Siema,
Mam mały problem liga zaczyna się 18 sierpnia a ja mam coś z prawym barkiem ze nie mogę dźwigać i jak go podnoszę to boli mnie bark a u bramkarza jest to wazne.
I chciałbym się zapytać jakie Witaminy/Suplement jakiś który mi złagodzi ten ból lub zregeneruje ten bark.
Widziałem już kiedyś tutaj taki sam post ale nie mogę go znaleźć.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Kiedy zacząć treningi powinieneś ustalić z fizjoterapeutą.


Zmieniony przez - domer w dniu 2018-07-25 19:55:22

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
Myśle ze najpierw powinienes zdiagnozować swój problem u fixjoterapeuty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 19 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 561
Primaforce Cissus + Animal Flex, z supli nic lepszego/suteczniejszego nie znajdziesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 17375
flex1976
Myśle ze najpierw powinienes zdiagnozować swój problem u fixjoterapeuty



Fizjo mam za dwa tygodnie nie mam czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
To nie ma co czekac dwa tygodnie, tylko iść prywatnie. Okresy oczekiwania nie są takie długie. Na zmniejszenie stanu zapalnego np. Boswellia serrata i cissus w dużych dawkach.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 17375
domer
To nie ma co czekac dwa tygodnie, tylko iść prywatnie. Okresy oczekiwania nie są takie długie. Na zmniejszenie stanu zapalnego np. Boswellia serrata i cissus w dużych dawkach.


Zalinkował byś ?
Byłbym wdzięczny :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 17375
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 17375
A MSM?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 17375
czy może flex all complet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
nic nie pomoze, jak uskzodzenie jest natury strukturalnej i wymagana jest np inegerncja terapeuty manualnego
mozn zjesc worek supli i nadal bedzie bolal lub przestanie gdy bedziesz bral suple dzialajace przeciwzapalnie, a po odtsawieniu problem wroci.
poza tym nie leczona odpowiendio kotuzja moze nasilic w przyszlosci jeszcze bardziej problem ze stawem
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Maca a testy any

Następny temat

Cm3 +nitrobolon ll

WHEY premium