SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uszkodzone opakowanie i zepsuty suplement. Sprzedawca z allegro.

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 20630

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
W ilosci jaka opisujesz ze spozyles napewno nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 80 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5150
To tyle dobrze, bo mniejsza już o te grosze za to białko, a gorzej jakbym przez to, jakąś bakterie chorobotwórczą złapał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 80 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5150
warezz Według kategorii PKD przedsiębiorstwo tego człowieka działa w branży roboty budowlane specjalistyczne, a jej główna działalność to wykonywanie instalacji elektrycznych.

Numer nip 6762078676 firmy, jaki dostępny jest na allegro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
No to widzisz z jakim specjalista od suplementacji masz doczynienia, napewno nie jest mu na reke wizyta sanepidu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 80 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5150
No fachowiec od instalacji elektrycznych, jaki wziął się za sprzedawanie suplementów.;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 108 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9380
biorąc pod uwagę że gościu się na Ciebie " wypiął" ja bym go postraszył a nawet zgłosił jeżeli się nie dogadasz. Przecież przyjęcie reklamacji jest zasranym obowiązkiem .....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 80 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5150
MDRAGON87 W zasadzie to mi już nie bardzo zależy teraz na pieniądzach, bo na obecną chwilę mi ich nie brakuje, więc nie będę walczył o 100 zł. Natomiast bardziej mi zależy na tym, aby wpłynąć na świadomość tego sprzedawcy, by przykładał większą uwagę do tego, co sprzedaje innym ludziom, bo sprzedaż zepsutych suplementów to narażanie innych ludzi na utratę zdrowia. Gdyby taką odżywkę sprzedał, jakiemuś nastolatkowi, jaki pierwszy raz miałby do czynienia z odżywką białkową, to taki "młody adept kulturystyki" mógłby uznać, że smak tego suplementu ma po prostu taki być i jeszcze zacząłby wlewać ją w siebie na siłę, a z tego nic dobrego, by nie wyszło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 358 Napisanych postów 953 Wiek 124 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 53586
Wydrukować wszelkie rozmowy ze sprzedawcą, zrobić zdjęcia, "zabezpieczyć" wszystkie dowody jakie się da i iść na policję zgłosić sprawę z art. 286 KK - można nawet wstępnie postraszyć sprzedawcę tego typu zgłoszeniem na policję, często wymiękają. Jak nie wymięknie, to zgłosić na policję, wraz z wydrukami aukcji, rozmów, maili, dowody przelewów, danymi sprzedawcy - wszystkiego co związane ze sprawą. Sprawa o przestępstwa przeciwko mieniu ścigana jest z urzędu - policjant nie może odrzucić wniosku. Sprzedawca zostanie wezwany na złożenie zeznać w najbliższym posterunku komendy policji. I tutaj znów połowa z tych co się nie przestraszyli ostrzeżeniem o zgłoszenie na policję zaczyna wymiękać.
Nawet jak nie wygrasz sprawy, to sprzedawca zostanie już u nich odnotowany i jak takie coś się będzie zdarzać częściej to już ma problem. Zresztą, najlepiej byłoby znaleźć innych potencjalnych poszkodowanych, o ile tacy byli - wtedy jest o wiele większa szansa na wygranie sprawy.



Zmieniony przez - Arthass w dniu 2017-05-20 22:17:35

Hey. Don't ever let somebody tell you... You can't do something. Not even me. All right? You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it. Period.
║Fat-Burners║ http://imgur.com/a/MdOh5 ║Metabolizm║ http://imgur.com/a/bZPkl 
║O3║〔ALA〕https://goo.gl/AfZCMd 〔EPA/DHA 〕https://goo.gl/7oiGaQ ║O6║〔LA〕https://i.imgur.com/MJiJchw.png 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jakie komentarze ma sprzedający? Dużo negatywów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 80 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5150
Arthass Rozmowy prowadziliśmy telefonicznie. On do mnie zadzwonił w 12.05.2017, a ja do niego 26.05.2017. W mailach nie ma nic poza jednozdaniowymi informacjami, w jakich ja oświadczam, że przelałem pieniądze, a on pisze, że przygotował suplementy do wysyłki. Na następny dzień ja piszę do niego, aby podał mi numer listu przewozowego, bo przesyłka nie doszła, a on odpisuje, że kurier nie przyszedł. Mniej więcej tyle jest w mailach, więc z nich nic za bardzo nie wynika. A rozmów telefonicznych nie nagrywałem. Poza tym nie mam pewności, czy on mnie na pewno chciał oszukać, bo być może nie zauważył, że opakowanie suplementu jest przedziurawione, choć jest to mało prawdopodobne, gdyż z tego suplementu się sypało.Przede wszystkim chodzi mi to, jaką przykłada uwagę do tego, co sprzedaje, a dalej jak mało go interesuje to, że produkt, jaki wysłał był zepsuty, a czego nawet sam nie chce sprawdzić, twierdząc, że on nie jest w stanie tego zrobić, bo nie wie, jak smakuje zepsuta odżywa białkowa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja + katering dietetczny

Następny temat

Pytanie o spalacz

WHEY premium