SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uszkodzone opakowanie i zepsuty suplement. Sprzedawca z allegro.

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 20634

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 80 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5150
SzeA To ostatecznie w twoim przypadku chyba "źle" na transakcji ze sklepem SFD nie wyszedłeś, tyle że musiałeś się naczekać, co może stanowić problem. Ja straciłem na przeprowadzonej przeze mnie transakcji finansowo, ale przynajmniej możliwe, że w jakimś stopniu udało mi się przyczynić do tego, aby zepsute suplementy nie trafiły do innych ludzi, którzy mogliby stracić na tym nie tylko pieniądze, ale także zdrowie, gdyby je spożywali, będąc nieświadomi tego, że są zepsute.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Stracil kupe czasu i zaufanie do firmy. Najlepiej to on nie wyszedl na tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
dobrze nie wyszedł ale jest to wypadek losowy i w 1 na x paczek w prawie każdej firmie coś się znajdzie, a odpowiedzialny za to jest najprawdopodobniej producent który dostarcza surowiec a allnutrition to tylko pakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Jezeli cos firmujesz to jestes za to odpowiedzialny. Koniec kropka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
no tak, ale nie zmienia to faktu że takie rzeczy były, są i będą w przyszłości czasami się zdarzać, producent surowca dostarcza ten sam towar do kilku czy kilkunastu firm suplementacyjnych więc jest to loteria w paczce z jakim logiem znajdzie się niespodziankę, nawet sanepid tego nie ogarnie. Nie próbuje bronić żadnej firmy, po prostu nie dziw mnie to, normalna spraw że jak ma się pecha to raz ktoś nie trafi białko a innym razem przejedzie go samochód, takie życie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
jak w partii coś jest to jeszcze to zroumiem ale jak w pojedynczym produkcie na tysiące to już podejrzane, sam znam osoby co potrafią tak zakombinować by dostać coś nowego.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Nie szkoda wam energii? Poziomu koryzolu? Wszędzie zdarzają się pomyłki. No chyba, że się nic nie robi.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
kortyzol też jest potrzebny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
anubis84
jak w partii coś jest to jeszcze to zroumiem ale jak w pojedynczym produkcie na tysiące to już podejrzane, sam znam osoby co potrafią tak zakombinować by dostać coś nowego.

Nie należę do tych, co kombinują. Choć zdaję sobie doskonale sprawę z tego, że teorie spiskowe mogą się pojawiać i się zapewne będą pojawiały. Cóż, ja mam czyste sumienie. Gdyby nie było jakiegoś syfu w tej folii to nie byłoby tematu. EOT.


Zmieniony przez - SzeA w dniu 2017-06-19 20:44:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
Nie mówię o Was, sam miałem kiedyś przypadek, że w bcaa pewnej firmy było coś czego nie powinno być, ale wziąłem sitko i oddzieliłem proch od tego czegoś.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja + katering dietetczny

Następny temat

Pytanie o spalacz

WHEY premium