SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uszkodzona wątroba a bcaa i aakg

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4013

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Dlatego trzeba kontrolować odżywianie jak i (albo głownie ) alkohol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311147
Znam babeczkę z mocnym poalkoholowym stłuszczeniem wątroby, której lekarz zaleca BCAA. Poszukaj literatury w necie. Kreatyna..ch** wie Poza tym:
alkohol - 0 (0, tzn. zero)
paracetamol - 0

ASPAT, ALAT, GPP - dużo przekroczone?
Test na HCV był? Jak nie, to czym prędzej...na leczenie się czeka.

No i obserwuj się...czy obrzęki na kostkach się nie robią, krzepnięcie nie pogarsza się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
ajazy
Znam babeczkę z mocnym poalkoholowym stłuszczeniem wątroby, której lekarz zaleca BCAA. Poszukaj literatury w necie. Kreatyna..ch** wie P


nie każdy rodzaj uszkodzenia będzie miał takie samo leczenie oraz i zalecenia dlatego dobrze żeby jednak skonsultował z lekarzem prowadzącym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
alkocholu i tłuszczy omijam jak ognia, niestety pije 4 kawy dziennie bo pracuje głównie nocki, i w dni treningowe biore 2 razy dziennie bcaa i aakg + 60 g białka firmy wpc, w nie treningowe 2 razy dziennie bcaa i aakg i 30g białka wpc i nie jest gorzej ze mną, tylko ciekawi mnie czy to nie będzie kolidowało z procesem regeneracji wątroby, bo jednak to jest wazna sprawa ... Lekarz mi zabronił nawet pracować więc nie bardzo mam jak się stosować do zalecen lekko go poniosło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
kawę w takim przypadku zdecydowanie powinieneś ograniczyć i spokojnie dasz rade ok. 2 tyg żeby receptory się zaadaptowały powyżej 500mg i tak już Cie nie specjalnie ona pobudza , ile białka wychodzi w ciagu dnia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
około 180 / 200 g waże 85 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
niby troche za dużo o pare gram ale pracuje na 3 zmiany mam nie regularny sen więc zawsze coś więcej zjem chcąc nie chcąc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
w takim przypadku również ograniczyłbym trochę spożycie białka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy te żyły są powodem do obaw ?

Następny temat

Wydety brzuch w okolicy pępka..

WHEY premium