SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Uszkodzenie bicepsa, proszę o poradę.

Wysłana -
Witam w 2016 roku miałem wypadek, szyba a własciwie jej róg spadając wbił mi sie w bicepsa(prawy) i przeciął tak jakby ścięgno, lekarz pierwszego kontatku tylko zszył ranę, dziś(1,5r po) moja siła w owym bicepsie wynosi ok 40% a sam jest tak jakby do połowy poprostu nie ma dolnego przyczepu. Chciałbym coś z tym zrobić, doradzcie co? gdzie iść gdzie sie pytać? operuja to? jest szansa ze wróce na siłownie i ćwiczonka tego bicepsa

Zmieniony przez - GaNgPank w dniu 2018-01-08 12:22:12

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
To nie jest na ścięgnie a już na brzuścu mięśniowym , miałeś zrobione jakieś badania po urazie ?
Wysłana -
Dziękuje za odpowiedź, nie miałem nic robione poza prześwietleniem czy czasem kość nie jest uszkodzona, lekarz poprostu to zszył a na moje pytanie czy to się „zrośnie” padła odpowiedź że nie takie tankie „ranki” się zrastają i ludzie żyją.

Zmieniony przez - GaNgPank w dniu 2018-01-08 15:34:56
Wysłana -
Rana się zagoi czemu nie ale to pod nią nie koniecznie, jak włókna nie zostały ze sobą połączone to masz tego efekt. Chyba do chirurga trzeba się wybrać
Wysłana -
Najpierw na badanie na początek USG żeby ocenić dokładnie jaki jest stopień uszkodzenia tkanek miękkich
Wysłana -
Rozumiem, nie lepiej udać się do chirurga po poradę i prowadzenie w leczeniu niżeli na własna reke robic badanie usg?

Jak mniemam chodzi o chirurga ogólnego?
Wysłana -
Oczywiście wizyta u specjalisty jak najbardziej natomiast on też będzie musiał ocenić stan i wysłać Cie na badanie
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź