sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Ustawki treningowe

Dodaj odpowiedź

Ustawka w PersonalGym (Łódź) z gwiazdami :) start o 11:00 [00:00]

Wysłana -
Dzięki uprzejmości właściciela siłowni http://www.personalgym.pl/ w Łodzi macie okazję na wyjątkowy trening w jedynym takim miejscu na mapie Łodzi , dodatkową atrakcją będzie fakt, że trening poprowadzi Mariusz Bałaziński , który będzie tydzień po starcie w Arnold Classic więc jak zawsze będzie w świetnej formie.
Możliwe, że pojawi się jeszcze Tomasz Pabiniak, czyli dwa topowe nazwiska w Polsce

Klub będzie tylko do dyspozycji dla osób, które zapiszą się na trening w tym temacie oraz zaproszonych przez Michała (właściciela) zawodników.

Termin: 20 marca niedziela, godzina 11:00

Miejsce: PERSONAL GYM ul. Żwirki 17 (wejście od ul. Gdańskiej) Łódź

Myślę, że kilka ciekawych osób z Łodzi znajdzie się chętnych na taki trening Tym bardziej ,że mamy za sobą jedną bardzo udaną łódzką ustawkę.

Na pewno SFD nas nie zawiedzie i przyśle odżywki i suplementy do wspólnej degustacji oraz jakieś koszulki.
Dodatkowo z racji , że Michał jest też właścicielem sklepu z odzieżą gymwear.pl i jedynym dystrybutorem marki Gorilla Wear (która może już niebawem pojawi się w sklepie sfd ) - powiedział, że ufunduje jakieś ciuchy do konkursu , który sobie na ustawce (lub przed) wymyślimy, do tego na trening też będą jakieś koszulki albo akcesoria

Zapowiada się świetny trening, oczywiście ja z Renią postaramy się jak zawsze o fajną video i fotorelację.

Tak więc kto chętny - może się wstępnie wpisywać , ilość miejsc będzie ograniczona bo nie może być też mega tłoczno, myslę że 10 osób , max 12 będzie optymalnie .

Ja z Renią jesteśmy na pewno ,w końcu jestem tutaj głównym pomysłodawcą

Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-03-11 12:05:38

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
1. rkarpinski
Wysłana -
2. lasican1 Nie moze mnie zabraknac na takim mega wydarzeniu!
Wysłana -
no panowie tylko mam nadzieje,ze tym razem jestescie juz sprawni i trenujecie
Wysłana -
Ja (odpukac) cisne juz od stycznia bez wiekszej kontuzji wiec tym razem po drugiej stronie obiektywu xD
Wysłana -
Zakres ćwiczeń mam lekko ograniczony ale na pewno się dostosuje :)
Wysłana -
Ja oczywiście też się dołączam, będę w trakcie sezonu startowego ;) Jeśli będą miejsca, to moja Ada też chętnie wpadnie
Wysłana -
Zgłaszam się !!!
Wysłana -
Super Pit
będzie dwóch Mariuszów w kozackiej formie
Ada - jak najbardziej ,kobitki mile widziane ,zeby Renia nie została sama

Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-02-20 23:50:26
Wysłana -
Ja bym chętnie wziął udział znowu jeżeli jest taka możliwość, może znowu się czegoś ciekawszego dowiem od doświadczonych osób:) Z tym że mam zjazd wtedy ale jak będą nudne wykłady to czmychnę z wydziału mam tylko 3 minuty pieszo
Wysłana -
zgłaszam się również, pzdr
Strona 1 z 9
Dodaj odpowiedź